youtube nestrādā?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais youtube nestrādā?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #291227
    migors
    Participant

    Cik sapratu pēc paroles reseta rūterim sākās kaut kāda šūmēšanās un kaut kas dabūja pa dirsu, nāca pie manis kasīties. Ä€tri atšuvu. Kad resetoju paroli rūterim pārstāja strādāt kases automāti 🙂 Un admins attālināti nevarēja piekļūt. Man bija jautrs vakars 🙂 Es betton tur nelīdīšu runāties, labi ka sveikā tiku cauri.

    #291228
    Anonīms
    Neaktīvs

    migor: -1 jūsu sisadminam/kompjuterščikam, ja rūterim atstāj defaultās paroles, vai neuzliek vispār. Pareizāk būtu bijis, ja pats būtu cēlis traci.

    macbeton: +1 Izrādās Jums piemīt arī spēja izvērst dialogu, risināt problēmu, iedziļināties. Lai arī kas tulīt sekos….

    #291229
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu katrā tēma uzskati par svarīgu apliecināt savu tupumu? Tinies uz saviem portāliem un twiteriem!

    #291230
    Andron MacBeton
    Participant

    Vismaz ārējo adresi varētu iedot!

    #291231
    Anonīms
    Neaktīvs

    Platons reiz teicis: “Muļķi var atpazīt pēc divām pazīmēm: viņš daudz runā par

    lietām no kurām viņam nav nekāda labuma; un stāsta to, ko

    neviens viņam nav lūdzis darīt.”

    #291232
    migors
    Participant

    Jānis paeglis to to pats par sevi uzrakstiji?

    un zemāk tu raksti: Platons reiz teicis: “Muļķi var atpazīt pēc divām pazīmēm: viņš daudz runā par

    lietām no kurām viņam nav nekāda labuma; un stāsta to, ko

    neviens viņam nav lūdzis darīt.”

    Bībelē ir rakstīts pirms cilvēks pazudīs viņš kļus lepns. Ar tevīm tieši tas ir noticis.

    ne tevi kāds lūdza šajā diskusijā iesaistīties ne prasīja. Atnāci uzdirsi un jūties lepns par to ko dari? Un uzreiz pēc tam publicē baigās gudribas no Platona.

    Nodirs betonu, bet pats vēl lielāks muļķis par bettonu, No kurienes tu tāds āpsis nokriti?

    Betons man šodien reāli palīdzēja, a tu tik ielīdi ar savu platonu un lielību.

    Bez betona šajā formā būtu vienkārši garlaicīgi, bet bez tevis var mierīgi iztikt. (bez manis protams arī var, un es kur nevajag nelienu)

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā