Zarazas chromē

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Zarazas chromē

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #160818
  ka4alka9
  Participant

  Tātad situācija tāda, 35% mājaslapu, kuras apmeklēju, random noklikšķinot jebkur, atveras jauna cilne ar kārtējo sūdu, piemēram, sex chat roomi vai iespējas nopelnīt miljardu sekundē u.t.t. Atceros, ka tad kad vēl FF sēdēju, tad tur varēja pie plug-iniem šitādus sū*us atrast un vienkārši izslēgt/izdzēst, a te, chrome, pie extensions, nekā nav. Kā no tā tikt vaļā? Banāli noskenēt kompi ar kādu malware softu?

  #316656
  samurajs
  Participant

  Jāsāk būtu ar drazas tīrīšanu (piem. AdwCleaner). Ja nepalīdz – Malwarebytes.

  #316657
  ExDec
  Participant

  Izklausās, ka jānes betonam, viņš par pārdesmit eiro sataisīs visu. 😀

  Bet, ja nopietni, jau minētais AdwCleaner vai kaut vai izej cauri sainstalēto programmu listei, gan jau tur kāda maģija stāv uzlikta.

  #316658
  ka4alka9
  Participant

  Es jau viņam aiznestu, bet man 5Ls banknotes beidzās

  #316659
  ka4alka9
  Participant

  Paldies, iztīrīju visu, tagad vairs neizskatās, ka darba laikā sarakstos ar web-cam porno zvaigznēm.

  #316660
  Andron MacBeton
  Participant

  Nu tad sēdi un lūri tās reklāmas! 😀

  #316661
  jurgenz
  Participant

  Š itie palikuši baigi populāri šobrīd, i es biju noķēris, gan draugi. Daudz un dažādi, visbiežāk nāk līdzi uTorrentam, ja esi next, next, next lietotājs.

  Vieni ir ko var noņemt tikai caur control panel, add/remove programs, daži parādās vienkārši kā chrome paplašinājums.

  Sauksies viņi joprojām kā visādi “adblocki”, bet darbosies pretējā virzienā. Tapēc ik pa laikam ir vērts pārliecināts, ka pie paplašinājumiem ir tikai TEVIS uzstādītie paplašinājumi.

  Vēlviens, ko varēja atrast tikai pie programmām, bija kaut kāds “OffersWizard”, kam vienīgais nolūks bij reklamēties iekš Chrome, kamēr iekš FF nevienas reklāmas tev nebūs.

  #316662
  msh
  Participant

  Vienkārši jālieto smadzenes. Ar svešiem kompjiem nu jau briesmīgi reti sanāk ņemties, atceros, dažus gadus atpakaļ bija diezgan uzkrītoša pazīme ka datora lietotājs ir stulbs next – next spaidītājs – tu piesēdies pie datora, un ieraugi ka tur griežas kaut kāds daemon tools tūlis, kaut kāda rīkjosla vai kaut kāds tāds mēsls, kuru normāli cilvēki instalācijas laikā atķeksē nost, jo lasa, ko viņi apstiprina… 😀

  #316663
  ka4alka9
  Participant

  Bet tur jau tā lieta, ka darba pc. Līdz ar ko neko izņemot pašu chrome un ierasto ad block priekš tā, neesmu instalējis. Kā tad noķēru tos brīnumus? Nekādus banneru clickbait saitus vaļā neveru un neko neapstiprinu. Vai tad tā var būt, ka lejuplādējot ikdienā dokumentus no pašvaldību serveriem to visu var dabūt?

  #316664
  Andron MacBeton
  Participant

  Nu tad tai iestādei ir debīls datorspec.

  #316665
  Skilletin
  Participant

  Arī man ir bijusi darīšana ar šitādiem…bij viens kompis, kam vairāki šitādi sūdi bija un ar kliko jebkurā vietā lapā un tad tik nenoskatīties visādus piedāvājājumus. Bija gan tāds, ko caur Add or Remove Programs varēja noņemt un bija arī tāds, kas bija addona formā. Izdzēš šamo addonu (gan Chrome gan FF), bet kā restartē, tā šis atpakaļ. Nost dabūju tikai ar attiecīgiem softiem šitādiem draņķiem. Kur šamos dabon ar nesaprotu.

  #316666
  Andron MacBeton
  Participant

  Tu zini kas ir shortcut?

  Ja zinātu tad nebrīnītos.

  Specialisti…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā