Ziemassvētku laikam piemērota diēta

Sākumlapa Forumi Dāmu paradīze Dāmu paradīze Ziemassvētku laikam piemērota diēta

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152818
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_ziemassvetku_dieta_1.jpg[/imgl] Sabiedrības Veselības Institūts piedāvā jaunu diētu, kura palīdz samazināt svaru praktiski nemainot ēdienkarti. “Diētas lietotājiem īsā laikā vienkārši izstrādājas ieradums samazināt apēstā apjomu,” skaidro institūta valdes loceklis Vilnis Baltiņš un piebilst, ka vispiemērotākais laiks uzsākt diētu ir pāris nedēļas pirms Ziemassvētku brīvdienām, lai uz “Lielo izēšanās laiku” lietotājs jau būtu pieradis pie jaunā ēšanas režīma.

    “Jau atkal tuvojās gadu mija, kad cilvēki daudz laika pavadīs pie bagātīgi klātiem galdiem. Lai arī vienreizēja pārēšanās lieko svaru īpaši neietekmē, tomēr Ziemassvētku laiks spēj būtiski ietekmēt ķermeņa svaru, jo galdi tiek klāti veselas nedēļas vai pat desmit dienu garumā,” brīdina Vilnis Baltiņš, piebilstot, ka ēšana šajā laikā notiek mierīgākos un mazkustīgākos apstākļos, kas palielina risku iedzīvoties liekajos kilogramos.

    “Lai palīdzētu izvairīties no nevajadzīgām problēmām gadumijas laikā, Sabiedrības Veselības Institūts ir izveidojis speciālu uztura režīmu jeb “7 dolāru diētu”, kas palīdz izvairīties no atsevišķām pārēšanās reizēm un samazina lieko svaru neatsakoties no ierastajiem ēdieniem un produktiem, “ stāsta Vilnis Baltiņš.

    “Jāpiebilst, ka konkrētā diēta, tāpat kā jebkurš cits uztura režīms, nevar palīdzēt pilnīgi viesiem cilvēkiem, kuriem ir liekais svars. Taču statistika liecina, ka šī diēta var palīdzēt aptuveni 92% cilvēku, kuriem ir liekais svars,” norāda Vilnis Baltiņš. “Lai pārbaudītu, vai “7 dolāru diēta” var palīdzēt konkrēti Jums, ir jāatbild tikai uz 10 jautājumiem. Š o īso testu jebkurš interesents var izpildīt speciāli šai diētai izveidotajā interneta mājas lapā https://www.7dollardiet.com,” informē Vilnis Baltiņš.

    Vilnis Baltiņš atgādina, ka arī pirms Jāņiem Sabiedrības Veselības Institūts aktualizēja liekā svara problēmu, jo allaž arī pirms Jāņiem pieaug satraukums par svētkos iegūtajiem papildus kilogramiem. “Jāņi tiek svinēti ne tik ilgi, turklāt vasarā cilvēki vairāk kustas, skrien, peld un citādi dedzina uzņemtās kalorijas,” atgādina Vilnis Baltiņš, piebilstot, ka pēc Jāņiem saņēma daudz cilvēku pateicības un arī ieteikumus, kuri nu ir ņemti vērā arī jaunajā diētā.

    “Diētas nosaukums tiek pamatots ar to, ka ievērojot šo ēšanas režīmu Jūs noteikti ieekonomēsiet līdzekļus katru dienu, kad neaizmirsīsiet par to. Diētas lietošanas laiks nav ierobežots nedz ar minimālo dienu skaitu, nedz maksimālo,” nobeigumā piebilst Vilnis Baltiņš.

    Pilnu diētas aprakstu lasiet un piemērotības pakāpi pārbaudiet

    https://www.7dollardiet.com.

    #254871
    samurajs
    Participant

    Kaut kā iegājies, ka ziemā par diētu maz kurš domā. Arī dabā tas tā iegājies, ka visi runči apaļi 😀

    Kad nāks tuvāk pavasaris, domājot par drīzo peldsezonu, tiks veikti visekstremālākie notievēšanas pasākumi 😀

    #254872
    guitarman
    Participant

    Vislabākais līdzeklis notievēšanai ir sports. Kaut kā nepatīk visas šitās diētas.

    #254873
    rasty
    Participant

    pfff…. tieši vakar sapratu ka man atkal uzradies alusvēderiņš.. sāku pārāk daudz laika pavadīt pie pc..

    #254874
    Nelabojams
    Participant

    Apskatījos to Sabiedrības veslības institūtu un pat izpildīju lielo testu. Tas ir kārtējais lohotrons… tur nav pat ekspertu sistēma galā, bet tikai kaukāds selektors, kas atlasa atbildes atkarībā no testa konkrētā bloka atbilžu pareizuma procenta. Pilnu atbilžu komplektu uzreiz vari saņemt tikai tad, kad esi samaksājis (un tikai tad arī vari piedalīties forumos; citas atgriezeniskās saites nav). Bez maksas saņem atbildes pa vienam blokam dienā, kas vēl nebūtu nekas, bet – gļuko viņš: tik un tā tēmas never vaļā korekti, bloku nosaukumi neatbilstīgi, u.tml., arī tehniski gļuki ir tai lapā. Vnk pieriebās un izdzēsu savu profilu no turienes.

    Pie tam izkatās, ka neadaptētā veidā nospiests no amīšiem. Piemēram, jautājums “vai jūs ņemat diētiskos produktus ātrās apkalpošanas restorānos” – “jā” vai “nē”, neparedzot variantu “…es šīs mēslu ēstuves vispār neapmeklēju!”.

    Turklāt ja cilvēks ir vesels, gandrīz vai pavisam bez liekā svara, nodarbojas ar sportu un ēd ko grib un kad grib, tad viņš ir nejēga un ienaidnieks pats sev… bet ja viņš ir kusls tuklītis, kas toties perfekti zin visu par diētām, kalorijām un ēšanas paradumiem, tad viņš ir labais puika, pozitīvais tēls 😀

    #254875
    Evers
    Participant

    Pie velna diētu, padodiet tuvāk rosola bļodu! 😀

    #254876
    marr
    Participant

    Š ogad gribēdams nevar riepu uzaudzēt, jo sniegs tik daudz ka nošķūrēt nevar un rezultātā fiziska slodze pārpārēm :p

    #254877
    nevertell
    Participant

    Nezinu gan, es laikam par jaunu vēl esmu, bet riepu uzēst man vēl nav gadījies. Un es esmu tas, kas dienu pavada skolā sēžot un pēc tam mājās sēžot.

    #254878
    Creep
    Participant

    Es jau divus gadu cenšos dabut svaru uz augšu, kā nesanāk, tā nesanāk. Anyway, vislabākā svara nodzīšanas formula ir liela fiziska slodze. Pie manis laukos vienreiz strādāja viens čalis ap kilogramiem 130. Kādu laiku pastrādāja un izdomāja nosverties, rezultāts: 100kg tikai bija palikuši. Cilvēks pēc laika aizgāja no darba, jo tika piedāvāts labāk apmaksāts un ne tik smags darbs un kā jau dažs varbut varētu iedomaties: pēc kāda laika pie saviem 130kg ari atpakaļ tika.

    Stāsta morāle: fiziska slodze dara brinumus šajās lietās…

    #254879
    Mimimer
    Participant

    Paldies, man likās interesanti , vajag pamēģināt 🙂

    #254880
    3Dklucis
    Participant

    Sports tik skan ka sports…

    #254881
    3Dklucis
    Participant

    Tas jau ir diētisks ediens-zirni tik liek katalizatoram truukties….

    #254882
    3Dklucis
    Participant

    nevaig tikai dirstii…. fiziska slodze beidz muguru kopa nevis svaru nomet -kas daudz stradaa tas daudz eeed…..man ari fizisks darbs– 85-80kg turas”augums 1,7m.”,bet ne māzak nu lab79kg…kad kādu nedēl nodzeras neeed…

    Karoč jasēd vairāk uz darzeņiem,nekādas baltmaize,bulcinas,picas,burgeri,belaši….neko treknu…biežak maukāāāās jaiet lai naudas paliek mazāk…daudz japīpē…..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā