Programmatūra

Google maps tagad ir milzīga bultiņa virziena norādei

Izmantot Google Maps navigāciju ejot ar kājām un meklējot izvēlēto galamērķi ne vienmēr ir tik vienkārši, it īpaši, ja ir nestabils interneta savienojums, kas kavē navigācija pareizu attēlošanu. Arī tas, ka sekojat mazajiem, zilajiem punktiem, kas norāda virzienu var būt nedaudz neprecīzi – tos vienkārši nav viegli pamanīt un tie ne vienmēr precīzi norāda, kur atrodaties.

Bet jaunā funkcija Google Maps lietotnē, kas paredzēta iPhone un Android lietotājiem, padara to daudz vienkāršāku un parāda, kur vajadzētu pagriezties. Kā? Uzliekot uz ekrānā liela izmēra bultu norādes, lai tev norādītu, kur jānogriežas. Jauno funkciju sauc par Live View.

Funkcija Live View attēlo apkārtni apkārt, skatoties caur tālruņa kameru, izmantojot AR, lai novietotu milzīgas bultiņas, kas precīzi norāda, kad jāgriežas pa kreisi vai pa labi. Ja apmaldāties, varat pagriezt tālruni vai korpusu, līdz redzat bultiņas, kas norāda jūs pareizajā virzienā.

Šobrīd šī funkcija ir pieejama tikai navigācijai ejot ar kājām, taču mēs nebūtu pārsteigti, ja Google to piedāvātu arī braukšanas režīmā. Šonedēļ Google lēnām izlaidīs funkciju Android tālruņiem un iPhone, tāpēc šobrīd visiem tas vēl nav pieejams.

Tālāk ir norādīts, kā tālrunī izmantot Live View.

1. Tālrunī atveriet lietotni Google Maps.

2. Meklēšanas joslā ierakstiet adresi vai uzņēmuma nosaukumu, uz kuru vēlaties doties un ieslēdziet atrašanās vietu.

3. Spiežam Norādījumi.

4. Izvēlieties pastaigas ikonu.

5. Pieskarieties zilajai Live View pogai (tā atrodas tieši blakus pogai Sākt ). Tagad, kad sāksiet iet mērķa virzienā, ekrānā parādīsies lielas bultiņas un ielas nosaukums, lai būtu vieglāk nokļūt izvēlētajā gala mērķī.

    • Cik noprotu nekas atsevišķs nav jākačā. Jāgaida, kad tas tiks atjaunots pašā Google maps aplikācijā. Personīgi pagaidām pats šādu iespēju vēl neredzu. Bet kā rakstā minēts, tad Google lēnām izlaiž šo funkciju Android un iPhone tālruņiem. Tā kā iespējams vēl jāpagaida.

Atbildēt

Līdzīgi raksti