Android Auto ļauj vienlaikus izmantot Google Maps tālrunī un automašīnas displejā

Līdz šim Android Auto neļāva Google Maps vienlaicīgi rādīt gan viedtālrunī, gan automašīnas displejā. Taču tagad izskatās, ka uzņēmums Google nemanot pārtraucis šo ierobežojumu.

Android Auto ir interfeiss, kas vienkāršo Google operētājsistēmas lietošanu braukšanas laikā, taču tam ir bijuši daži ierobežojumi, piemēram, neļaut Google Maps parādīt tālrunī, kā tas tiek izmantots automašīnas informācijas panelī. Tagad Android Auto lietotāji platformā Reddit ziņo, ka ierobežojums ir atcelts un Google Maps var izmantot tālruņos un automašīnu displejos vienlaikus.

Par ierobežojumu internetā sūdzējās visai daudzi. Turklāt informācija, ko rādīja automašīnas displejā daudziem šķita nepietiekoša. Automašīnas displejā lietotne rādīja daudz mazāk informāciju nekā viedtālrunī – navigāciju pa braukšanas soļiem, aptuveno ierašanās laiku, atlikušo distanci un iepsēju kontrolēt mūziku.

Iespējams, ka uzņēmums ieviesa ierobežojumus vienlaikus izmantot Google Maps viedtālrunī drošības apsvērumu dēļ, lai braucējs koncentrētos uz ceļu un gūtu tikai pašu nepieciešamāko informāciju no Android Auto.

Avots: CNET

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt