Google Maps beidzot parādīs aptuvenās izmaksas, ja izvēlēsieties maršrutu ar maksas ceļiem

Google paziņo par dažiem atjauninājumiem pakalpojumā Google Maps, ieskaitot atjauninājumus, kuri parādīs aptuvenās izmaksas, ja izvēlēsieties braukt pa maksas ceļiem.

Google bloga ierakstā stāsta, ka jaunā funkcija ņems vērā dažādas nodevas un caurlaides, kas jāmaksā par ceļu izmantošanu konkrētās dienās un pat konkrētos laikos. Ja ir pieejams bezmaksas maršruts, tas tiks piedāvāts kā alternatīva. Šī funkcija jau šomēnes sāks parādīties Android un iOS lietotņu versijās un sniegs informāciju par “gandrīz 2000” maksas ceļiem ASV, Indijā, Indonēzijā un Japānā. Tehnoloģiju gigants piemin, ka funkcija drīz tiks paplašināta arī ar citu valstu ceļiem.

Arī  navigācijas kartēs tiks pievienota detalizētāka informācija. Google min, ka kartes tiks papildinātas ar luksoforiem, stop zīmēm un citu būtisku informāciju. Sadaļā “Atlasīt pilsētas” būs papildu detaļas, piemēram, “ceļa forma un platums”. Šīs uzlabotās kartes sāks parādīties “tuvākajās nedēļās” Android, Android Auto, iOS un Apple ‘s CarPlay ierīcēs.

Google Maps lietotāji Apple ierīcēs saņems arī dažus citus atjauninājumus. iOS lietotnei būs jauns logrīks, kas ļaus ātrāk piekļūt saplānotajiem ceļojumiem. Turpretī lietotne Apple Watch pulkstenī ļaus  saņemt norādījumus uz dažādiem iepriekš saīsnēs norādītiem galamērķiem, piemēram, uz mājām vai darbu.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt