Google Maps uzlabo Immerse View funkciju

Google Maps funkcija Immersive View kļuvusi daudz labāka. Tagad, pateicoties Google mākslīgajam intelektam, lietotāji var izpētīt četru jaunu pilsētu un vairāk nekā 500 jaunu ievērojamu objektu 3D kartes.

Immersive View ir Google Maps papildinātā 3D karte, kas pieejama bezmaksas. Izmantojot mākslīgo intelektu, uzņēmums kopā sapludinājis miljardiem attēlu, lai izveidotu diezgan reālistiskas pilsētu 3D kartes (tostarp tikko publicēto Amsterdamu, Dublinu, Florenci un Venēciju) un simtiem ievērojamu objektu (piemēram, Sidnejas ostas tiltu un Bostonas Faneuil halli).

Atrodoties virs šīm virtuālajām atrašanās vietām, Google Maps izcels tuvumā esošās atrašanās vietas, piemēram, kafejnīcas, restorānus un viesnīcas. Šī perspektīva nodrošina saprotamāku mērogu. Pateicoties mākslīgajam intelektam, lietotāji tagad varēs arī apskatīt dažas ēkas no iekšpuses, piemēram, dažādu restorānu interjerus pirms izvēlēties savu pusdienu vietu.

Papildus tam Immersive View laika skalas funkcija parādīs gaidāmo laiku – sauli vai lietu – un to, cik  daudz cilvēku konkrētajā rajonā varētu būt turpmākajās dienās. Google Maps šie dati jau ir pieejami kādu laiku, bet Immersive View ataino tos daudz uzskatāmāk.

Jaunākie ievērojamie apskates objekti tuvākajā laikā parādīsies lietotnes Android un iOS versijās.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt