Tehnoloģiju jaunumi

Ikea un Sonos turpina sadarboties un piedāvā bilžu rāmīti ar iebūvētu skaļruni

Ikea un Sonos vakar paziņoja par jaunāko produktu savā Symfonisk līnijā. Tas būs bilžu rāmītis ar iebūvētu skaļruni, kas maksās 179 Eur. Jau iepriekš abi uzņēmumi kopā ir radījuši dažādus interjera elementus ar iebūvētiem skaļruņiem – lampu un plauktiņu. Bilžu rāmītis ar iebūvētu wi-fi skaļruni būs pieejams sākot no 15 jūlija. Lai gan šo interjera elementu uzņēmumi nosaukuši par bilžu rāmīti, tajā nav iespējams ievietot paša izvēlētu attēlu.

Skaļruņa kontroles pogas ir izvietotas rāmja aizmugurē kreisajā pusē. Skaļruni, tāpat kā jebkuru citu Sonos audio ierīci, būs iespējams pārvaldīt ar Sonos lietotni.

Bilžu rāmīša priekšējo daļu iespējams noņemt un apskatīt, kas atrodas skaļrunī, kā arī mainīt to pret citiem dizainiem. Rāmīša maināmajai priekšpuse būs pieejama dažādos dizainos, kurus radījusi māksliniece Dženifera Idrizi. Dizaini katrā valstī var atšķirties.

Strāvas kabeli var izvadīt vairākos virzienos atkarībā no tā, kur atrodas tuvākā kontaktligzda. Skaļruni var novietot arī uz grīdas, novietojot to uz komplektā iekļautajām statīva kājām, kuras, ja netiek izmantotas, var nemanāmi aizlocīt.

Tāpat kā pārējās Symfonisk ierīces, arī bilžu rāmīšu skaļruņus būs iespējams savienot ar citiem bilžu rāmīšiem, kā arī savienot tos virknē un pieslēgt pie vienas kontaktligzdas.

Šobrīd nav zināmas vairāk detaļas par jauno interjera skaļruni, kā arī nav zināms, vai jūlijā tas būs pieejams arī Latvijā.

Avots: The Verge

Attēls: IKEA

Atbildēt

Līdzīgi raksti