Jaunumi

iPhone lietotāji drīzumā varēs izmantot Google Fi VPN

Lai atzīmētu drošāka interneta dienu, uzņēmums Google ir paziņojis, ka iPhone lietotāji, kas ir reģistrējušies tā viedtālruņu pakalpojumam Fi, drīzumā varēs izmantot VPN, lai droši sūtītu un saņemtu datus.

Google Fi ir Google piedāvātais mobilo sakaru plāns, kas nodrošina zvanus, īsziņas, mobilos datus, kā arī VPN drošai datu apmaiņai. Šis pakalpojums pagaidām tiek izmēģināts un darbojas tikai Amerikā.

Google Fi piedāvā Unlimited (neierobežotu) plānu par 70 ASV dolāriem jeb aptuveni 58 Eur mēnesī, kā arī Flexible (elastīgu) plānu par 20 ASV dolāriem jeb aptuveni 16 Eur mēnesī. Abos plānos ir iekļauts VPN, lai aizsargātu lietotājus, ja tie ir pieslēdzas nedrošiem tīkliem, piemēram, publiskam Wi-Fi tīklam vai lietotnēm, un vietnēm, kas nešifrē lietotāju datus.

Papildus nokļūšanai līdz iOS, Fi VPN arī izstājas no beta versijas pēc tam, kad, balstoties uz lietotāju atsauksmēm, Google veicis vairākus veiktspējas uzlabojumus.

Saskaņā ar jauno Google bloga ierakstu, Fi VPN jau vairākas dienas nodrošina vairāk kā 226 TB drošu datu apmaiņu, un, tiklīdz tiks atklāts iPhone pakalpojums, tas, visticamāk, palielināsies.

Fi VPN ne tikai nodrošina drošu datu apmaiņu, bet arī aizsargā lietotājus no surogātpasta zvaniem, sniedzot bezmaksas brīdinājumus un bloķējot tos, lai apturētu robotu zvanus un krāpniekus, kurus identificējusi Google drošības komanda. Lietotājiem ir arī iespēja bloķēt konkrētus numurus.

iPhone lietotājiem, kas izvēlējušies Google Fi, jaunais VPN būs pieejamas jau šajā pavasarī. Lai gan Google Fi pakalpojums šobrīd ir aktīvs tikai Amerikā un citās valstīs darbojas tikai ceļojumu režīmā, visticamāk, ka tas ir tikai laika jautājums, kad Google savus mobilo sakaru plānus piedāvās arī Eiropā.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti