League of Legends pasaules čempionāts pārcelts no Ķīnas uz Eiropu

2021. gada League of Legends pasaules čempionāts, gada beigu turnīrs, kas, iespējams, ir lielākais e-sports pasaulē, ir pārcelts no Ķīnas uz pašlaik neatklātu vietu Eiropā, paziņoja Riot Games. Izmaiņas veiktas tikai dažas nedēļas pirms sacensību sākuma.

Videoklipā Riot e-sporta vadītājs Džons Nīdhems sacīja, ka ceļošanas ierobežojumi un COVID protokoli padara par izaicinājumu turnīrus rīkot Ķīnā.

“Apskatot visas iespējamās iespējas, mēs secinājām, ka čempionāta pārvietošana uz Eiropu sniedz vislabāko iespēju lielākajai daļai komandu un to labākajiem spēlētājiem sacensties,” skaidroja Nīdhems. “Mēs vēl neesam gatavi paziņot, kur Eiropā tiks rīkoti turnīri šogad, bet pieejamība lielākajam komandu skaitam un viņu labākajiem spēlētājiem būs galvenais noteicošais faktors.”

Šis būs otrais nozīmīgākais League of Legends turnīrs, kas šogad notiks Eiropā, pēc maija Mid-Season Invitational, kas notika Reikjavīkā, Islandē.

League of Legends pasaules čempionāts nav vienīgais e-sporta pasākums, kas pārcelts pēdējo mēnešu laikā. DOTA 2 ‘s The International, kas ieplānots oktobrī, vispirms tika paredzēts Stokholmā, Zviedrijā, bet tika pārcelts uz Bukaresti, Rumānijā, e-sporta pasākumu ierobežojumu dēļ.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt