Drīz tiks atskaņots Wu-Tang retākais albums

Wu-Tang Excerpts of Once Upon a Time in Shaolin albumu ir dzirdējuši vien izredzētie, taču tas mainīsies jūnijā.

Tikai pāris cilvēki ir dzirdējuši vienīgo Once Upon a Time in Shaolin kopiju. Tas ir albums, ko 2015. gadā izsolē iegādājās bēdīgi slavenais farmācijas vadītājs Martins Škrelī. Taču, sākoties nākamajam mēnesim, ikvienam būs iespēja noklausīties 30 minūšu izgriezumu no albuma, tas ir, ja kāds ir gatavs veikt īstenu ceļojumu. Skaņdarbu noklausīšanās notiks Old and New Art (MONA) muzejā Hobārtā, Tasmānijā laikā no 15. līdz 24. jūnijam. 

MONA muzejā notiekošais Shaolin atskaņojums būs daļa no mēnešiem garas izstādes “Namedropping”, kas centrēta uz retiem un nozīmīgiem popa kultūras objektiem. Tasmānijas rezidenti muzeju var apmeklēt bezmaksas, taču pārējiem tie būs līdz pat 25 EUR.

PleasrDAO, NFT mākslas kolektīvs, kas 2021. gadā ASV valdībai samaksāja 3.69 milj. EUR par albumu, sacīja, ka pirms tam to atskaņos arī kaut kur citur. Platformā X kolektīvs min, ka rakstos par Tasmānijas izstādi, esot paslēpti pavedieni. 

Wu-Tang 7. studijas albums ir bijis cauri daudz kam. Neskatoties uz to, ka fani ir mēģinājuši saziedot miljoniem dolāru, lai to iegādātos, tas tāpat nokļuva Škrelī rokās, kurš ir zināms par dzīvību glābjošu medikamentu absurdas cenas noteikšanu. Wu-Tang dalībnieks RZA ir runājis par albuma atgūšanu, to nozogot, un FBI ir nolieguši baumas, ka tas ticis konfiscēts.

Pirms Škrelī tika notiesāts par krāpšanu ar vērtspapīriem, viņš albumu bija ievietojis eBay, bet tā arī nenotirgoja. 2018. gadā tas kļuva par federālās valdības īpašumu un tālāk tika pārdots PleasrDAO. Runājot par Škrelī, viņš 2022. gadā tika izlaists no cietuma ar aizliegumu jebkad darboties farmācijas industrijā. 

PleasrDAO ir mājaslapa – thealbum.com. Tur ikviens var reģistrēt savu telefona numuru, lai pēc 79 gadiem saņemtu īsziņu, kad albums kļuvis pieejams. Viens no albuma pārdošanas nosacījumiem bija, kas tas nevar kļūt komerciāli izmantots līdz 2103. gadam. 

Avots: TheVerge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt