Marvel 5. fāze: jaunās filmas un šovi

Marvel 5. fāze vēl nav nopelnījusi savu zvaigžņoto stundu, taču, sagaidot Deadpool and Wolverine, ir cerība, ka viss mainīsies uz labo.

 • Deadpool and Wolverine (26. jūlijs, 2024. gads)
 • Agatha All Along (18. septembris, 2024. gads)
 • Eyes of Wakanda (gaidāms 2024. gadā)
 • Captain America: Brave New World (14. februāris, 2025. gads)
 • Daredevil: Born Again (2025. gada marts)
 • Thunderbolts* (2. maijs, 2025. gads)
 • The Fantastic Four (25. jūlijs, 2025. gads)
 • Blade (7. novembris, 2025. gads)
 • Ironheart (2025. gads)
 • Armor Wars (Nav zināms)
 • Marvel Zombies  (Nav zināms)
 • Spider-Man 4  (Nav zināms)
 • Untitled Vision TV sērijas  (Nav zināms)
 • What If…? 3. sezona  (Nav zināms)
 • Wonder Man (Nav zināms)
 • X-Men 97 2. sezona  (Nav zināms)
 • Your Friendly Neighbourhood Spider-Man  (Nav zināms)

Marvel 5. fāzes filmas

Deadpool and Wolverine 

Kad? 2024. gada 24. jūlijā (ForumCinemas)

Režisors: Šons Levijs

Galvenie aktieri: Raeins Reinolds, Hjū Džekmens, Emma Korina un Metjū Makfadjens

Deadpool 3 jeb Deadpool and Wolverine norisinās 6 gadus pēc Deadpool 2. daļas. Tajā MCU (Marvel Cinematic Universe) unikālākais pāris dosies multiversālā ceļojumā, lai izglābtu Dedpūla visumu. Makfadjens attēlo Mr. Paradoksu, kamēr Korinas loma ir Kasandra Nova.

Captain America: Brave New World

Kad? 2025. gada 14. februāris (ASV)

Režisors: Jūlijs Ona

Galvenie aktieri: Entonijs Makijs, Harisons Fords, Denijs Ramiress un Tims Bleiks Nelsons

Captain America: Brave New World Makijs atgriezīsies kā Sems Vilsons/Cap 2.0. Viņam pievienosies Fords jeb Tadejs ‘Thunderbolt’ Ross. Savukārt, Ramires atkārtos savu lomu kā Hoakins Toress no Falcon and the White Soldier, kamēr Tima Bleika Nelsona Samuels Sterns/ The Leader MCU parādīsies pirmo reizi kopš 2008. gada. 

Filmas pirmie kadri tika parādīti CinemaCon 2024, kur redzams Ross kā ASV jaunākais prezidents, cenšoties pierunāt Vilsonu atjaunot The Avengers. 

Thunderbolts*

Kad? 2025. gada 2.maijs (ASV)

Režisors: Džeiks Šraiers

Galvenie aktieri: Sebastjans Stens, Džūlija Luisa-Dreifusa, Florence Puga, Deivids Hārbors, Olga Kuriļenko, Vaiats Rasels, Hanna-Džons Kamena, Lūiss Pulmens un Džeraldīna Višvanatana

Aprakstīta kā anti-varoņu Atriebēju (Avengers) stila filma, Thunderbolts* režisē Džeks Šraiers, kura nesenais veikums – Netflix šovs Beef – satracināja pasauli. Martā tika uzsākta filmēšana un galvenie darbi tika pabeigti jau jūnija vidū.

The Fantastic Four

Kad? 2025. gada 25. jūlijā

Režisors: Mets Šakmens 

Galvenie aktieri: Pedro Paskāls, Vanesa Kērbija, Džozefs Kvins, Ebons Moss-Bachrach, Nataša Liona, Džūlija Gārnere, Ralfs Inesons, Pols Valters Hauzers un Džons Malkovičs

Pēc spekulāciju piepildītiem mēnešiem, Marvel beidzot ir atklājuši The Fantastic Four jauno filmu, pirmizrādes datumu un galvenos aktierus. Jūnijā tika apstiprināts, ka filmēšana tiks uzsākta jūlijā, un tas būs vēsturisks stāsts, kas norisināsies alternatīvā visumā. 

Blade

Kad? 2025. gada 7. novembrī

Režisors: Nav zināms

Galvenie aktieri: Maheršala Alī un Mia Gota 

Pēc Eternals kamejas Blade beidzot iegūst R-novērtētu MCU filmu, kas jau 5 gadus mokās izstrādes stadijā. Tomēr, kad pienāks laiks filmēties, Alī iejutīsies vampīru mednieka lomā. 

Armor Wars

Kad? Nav zināms

Režisors: Nav zināms

Galvenie aktieri: Dons Čedls

Sākotnēji reklamēts kā TV šovs, Armor Wars tomēr būs filma, kā scenāriju raksta Jasirs Lesters. Tiek minēts, ka filmēšana tiks uzsākta 2025. gada janvārī, bet vēl līdz šim nav izvēlēts režisors. 

Ko iepriekš esam uzzinājuši par scenāriju: filma sekos Džeimsam Rodam, kamēr viņš vajā noziedzniekus, kuri ir ieguvuši kādu vecu Tonija Stārka izstrādātu tehnoloģiju. 

Spider-Man 4

Kad? Nav zināms

Režisors: Nav zināms

Galvenie aktieri: Nav zināms

Kamēr Spider-Man 4. daļa ir agrīnā izstrādes stadijā, gaidāms, ka Toms Holands atgriezīsies savā iecienītā varoņa lomā. Nav atklāti ne rakstnieki, ne režisors, bet spekulācijas liek domāts, ka drīz vien to uzzināsim.

Spider-Man 4, iespējams, parādīsies daudz ātrāk nekā gaidīts HBO seriāla Euphoria 3. sezonas aizkavēšanās dēļ, jo Zendaja jeb MJ ir daļa no tā. Vēlajā aprīlī Holands paziņoja, ka vēl joprojām tiek rakstīts scenārijs. 

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt