Netflix izlaiž, iespējams, sava dīvainākā seriāla treileri

Netflix nāk klajā ar jaunumiem. A Round of Applause ir jauns drāmas seriāls un, iespējams, dīvainākais līdz šim. 

Platforma izlaidusi treileri jaunam turku seriālam, kas izskatās pēc īpatnējas, taču oriģināla drāma. Daudz detaļu nav, bet Netflix publicējis šo interesanto un neatvairāmo apkopojumu: “Cīnoties ar eksistenciālām bažām un ilgām pēc savas iepriekšējās dzīves, dzīvojot apelsīnā. Vīrietis gadu desmitu ilgajā drāmā orientē savu ģimeni.”

Pats treileris ir diezgan liela mīkla, taču, apvienots ar Netflix sacīto, varam pieņemt, ka redzēsim galvenā varoņa Metina dzīves posmus. Piedzīvosim brīdi, kad viņš piedzimst, bērnības pirmās sirds sāpes, kā pieaugušajam sēdēt uz skatuves, skatoties uz cilvēku auditoriju un pieņemam, ka arī posmu kā apelsīnam. Vai to, kā viņš bijis apelsīns? Mums nav skaidrs, kā tas strādās. 

A Round of Applause ir turku TV sērijas (turku valodā – Kuvvetli Bir Alkis), kur galvenajās lomās piedalās Aslıhans Gürbüz, Fatihs Artmans un Cihats Suvarioglu. To sarakstīja un režisēja turku režisors Berkuns Oya. Viņš arī ir izveidojis Netflix filmu Cici, kas ieguva vairākas balvas par viņa teatrālo rakstīšanu un režiju gadu gaitā. 

Pirmā sērija būs pieejama 29. februārī, 2024. gadā. Nav zināms, kad gaidāma nākamā vai cik to būs kopā, bet, šķiet, tās būs tikai dažas. 

Ko vēl Netflix sagadās 2024. gadā?

Platforma jau ilgstoši ir slavēta par interesantu seriālu nodrošināšanu, ko īsti nekur citur nevar atrast. Ir daudz piemēru, ar ko salīdzināt A Round of Applause, piemēram, The OA un Maniac, kas ir prātu lauzoši un daudzēdājā ziņā neatbilst žanra standartiem. 

Protams, platforma saņēmusi arī lērumu kritikas par lielisku šovu apstādināšanu, pat to, kas ap sevi pulcējuši lielu fanu klāstu, piemēram, The OA un Glow. Tas ir tāpēc, ka pakalpojums lēnam atkāpjas no sava sākotnējā plāna un ievirzās citā jomā – TV sporta tiešraides un pat mobilas spēles.

Platforma arī paplašina savu klāstu ar ārzemju saturu. Piemēram, mēneša sākumā tika laisti klajā dažādi korejiešu šovi un filmas, ieskaitot ilgi gaidīto Squid Game otro sezonu. Jau janvārī tika paziņots, ka Netflix gūs ekskluzīvas tiesības uz Japānas studijas Ponoc, kas ir daudzsološa un aizraujoša jauna animācijas māja ar talantiem no Studio Ghibli. Bet, protams, šie ir tikai mazi fragmenti no dažādiem reģioniem, kur investē Netflix.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt