Vai PlayStation Portal ir tā vērts?

PlayStation Portal iznāk mazāk kā pēc nedēļas, bet ne visi ir pilnībā pārliecināti par tā iegādi, tāpēc būtiski ir apspriest faktus.

Kā jau viss, arī Sony ierīce liek viedokļiem dalīties, taču tā ir atradusi sev īsto mērķauditoriju – cilvēki, kuriem nav brīvu brīžu vai tieši vēlas pavadīt vēl vairāk laika izklaidējoties. Šī rokās turāmā konsole ļaus spēlēt to, kas ir instalēts PS5, neatkarīgi no atrašanās vietas mājā un, iespējams, pat ceļā.

Jāmin, ka tā nav neatkarīga konsole, bet gan iespēja spēlēt attālināti un, lai veiksmīgi straumētu PS5 uz Portal, nepieciešams interneta savienojums. Sony to raksturo kā veidu spēlēt bez TV, kas padara to izcilu priekš tiem, kas dzīvo lielākās mājsaimniecībās ar kopīgu TV vai nevēlas spēlēt pie konsoles.

Ierīcei ir 8 collu LCD displejs ar 1080p izšķirtspēju, ko aptver DualSense kontroliera daļas, kas aprīkotas ar spēļu pults funkcijām (tās pašas, kas uz PS5 pults).

DualSense kontrolieris padara to par īpaši ergonomisku dizainu daudziem spēlētājiem. Uzskata, ka tiem, kam citas rokas konsoles nav ērtas izmēra, formas vai izkārtojuma dēļ, Portal būtu jābūt viegli izmantojamam.

Lai spēlētu bez aizķeršanās, nepieciešams labs interneta savienojums – vismaz 5Mbps lejupielādes ātrums, taču rekomendācija ir 15Mbps vai vairāk. Konsolei būtu jādarbojas arī uz 5G, tomēr tas vēl nav oficiāli apstiprināts.

PS Portal cena grozās ap 185 EUR, kas padara to lētāku par līdzīgām ierīcēm tirgū – lielo atšķirību varētu meklēt funkcionalitātē – PS darbojas kā “atspoguļotājs”, savukārt, piemēram, Nintendo Switch ir neatkarīga ierīce.

Ja budžets nav problēma, pievienojot PlayStation Pulse Explore vai PlayStation Pulse Elite austiņas (Portal netiks aprīkots ar Bluetooth, tā vietā ir PlayStation Link), tiks pilnveidota vislabākā Portal pieredze.

Ņemot vērā visu zināmo informāciju, saprotams, ka PS Portal drizāk būs kā papildinājums PlayStation aksesuāru kopumam. Tas ir jauns spēlēšanas veids PlayStation fanātiķiem, ja rodas šķēršļi piekļuvei pie TV vai vēlas ko pamainīt.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati