Apple varētu pārtraukt iMac Pro bāzes modeļa pārdošanu

Vairākās valstīs Apple oficiālajā mājas lapā novērots, ka pie iMac Pro parādījusies zīmīte “while supplies last” jeb produkts pieejams kamēr ir noliktavā. Tas liek nojaust, ka iMac Pro bāzes modelis vairs netiks ražots un būs pieejams kamēr visas saražotās ierīces tiks izpirktas. Apple apstiprinājis ziņu portālam The Verge, ka pagaidām konkrētais modelis būs pieejams, kamēr tas ir noliktavā.

Tas nav liels pārsteigums, ka Apple izlēmis pakāpeniski pārtraukt iMac Pro pārdošanu. Apkārt klīst visai pamatotas baumas, ka uzņēmums šogad ieviesīs pārprojektētu iMac un veiks Mac Pro pārbūvi.

Apple vēl nav oficiāli atzinis, ka vairs neražos iMac Pro, bet uzņēmums parasti saviem produktiem oficiālajā lapā nepievieno paziņojumu par to, ka tie ir pieejami, kamēr vēl ir noliktavā. Augustā ieviestais 27 collu iMac ir solīds variants, kas varētu aizvietot iMac Pro bāzes modeli.

Apple iMac Pro tika izlaists 2017. gadā. Tas tika radīts ar pietiekamu jaudu spēlēm, VR, augstas klases rediģēšanai un grafikas darbiem. Tas tika atklāts pasaules attīstītāju konferencē, kurā Apple to dēvēja par “visjaudīgāko Mac”, kas aizstāja novecojušo Mac Pro līniju. Šķiet, ka laiks kam jaunam.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt