Atklāts, kādēļ Sony jaunais PS5 modelis sver mazāk

sony ps5

Pirms mēneša Austrālijā, Japānā un daļā ASV sāka parādīties jauns PS5 modelis ar jaunu statīva dizainu un noslēpumainu svara samazinājumu. Pateicoties YouTube lietotāja Austina Evansa video, tagad noslēpums ir atrisināts: Sony ir mainījis dzesētāju, kas palīdz atdzesēt PS5.

Jaunais dzesētājs ir ievērojami mazāks nekā oriģinālais. Tas samazina ierīces svaru par 300 gramiem, norāda Austins Evanss. Nav skaidrs, kāpēc Sony tik agri PS5 dzīves ciklā ir veicis šādas izmaiņas, taču Austins Evanss atzīmē, ka viņa konkrētā vienība ir sakarsusi un temperatūra ir ap 3 līdz 5 grādiem augstāka. Tomēr tas varētu būt saistīts ar ražošanas novirzi.

Interesanti, ka Sony samazina dzesētāja lielumu. Tā varētu būt pirmā pazīme, ka uzņēmums strādā pie mazāka PS5 modeļa. PS5 pagaidām ir lielākā spēļu konsole. YouTube video Austins Evanss tomēr secina, ka šīs pārmaiņas neuzlabo PS5, jo tam ir papildu karstums un komentē, ka labprātāk izvēlētos pirmo PS5 modeli.

Konsoles izmaiņas notiek tieši tad, kad Sony atklāj, ka konsoles vairs nepārdod ar zaudējumu. Pēc pagājušā gada pārdošanas datiem redzams, ka uzņēmums cīnās par PS5 izmaksu samazināšanu, daļēji pateicoties dārgajam dzesēšanas šķīdumam. YouTube lietotājs video ir izjaucis tikai PS5 Digital Edition versiju, tāpēc nav skaidri zināms vai Sony ir mainījis dzesēšanas ierīci arī modelim ar diskdzini.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt