Corsair paziņo par K100 AIR īpaši plānu mehānisko tastatūru

Corsair ir paziņojis par savu jaunāko augstākās klases mehānisko tastatūru, īpaši plāno K100 AIR. Corsair reklamē K100 AIR kā savu visu laiku plānāko augstas veiktspējas tastatūru, kuras izmērs ir tikai 11 mm tās plānākajā vietā.

Lai iegūtu tik plānu profilu mehāniskajā tastatūrā, Corsair ir izvietojis Cherry MX Ultra Low Profile slēdžus, kas ievietoti matēta alumīnija rāmī. K100 AIR var lepoties arī ar RGB apgaismojumu.

K100 AIR piedāvā trīs savienojamības iespējas:  bezvadu,  Bluetooth vai USB vadu režīmu. Izmantojot Bluetooth, K100 AIR var pārslēgties starp trim dažādām ierīcēm, nospiežot vienu pogu, neatkarīgi no tā, vai tas ir dators, klēpjdators vai planšetdators. Corsair sola akumulatora darbības laiku līdz 50 stundas ar ieslēgtu RGB apgaismojumu vai līdz 200 stundām ar izslēgtu apgaismojumu.

Corsair K100 AIR izcilo pieredzi uzlabo četri pilnībā programmējami makro taustiņi, īpaši multivides taustiņi un programmējams alumīnija skaļuma rullītis. Corsair iCue programmatūras atbalsts ļauj lietotājiem pārplānot taustiņus, programmēt makro taustiņus un pielāgot RGB apgaismojumu. Visa šī pielāgošana tiek papildināta ar 8 MB iebūvēto krātuvi, lai saglabātu līdz 50 profiliem, lai lietotāji varētu izmantot savus makro un apgaismojuma efektus.

Par cenām vēl nav ziņu, taču K100 AIR būs nopērkams sākot no 2022. gada 4. oktobri.

Neowin

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt