Gmail kļūst pieejamas emocijzīmju reakcijas

Tas beidzot ir šeit — rīks, kas varētu pārvērst jūsu e-pasta iesūtni par murgu vai lielu sajūsmu atkarībā no jūsu redzējuma. Google pievieno iespēju reaģēt uz e-pasta ziņojumu ar emocijzīmēm.

Pēc baumām pagājušajā mēnesī, Google tagad ir apstiprinājis, ka pievieno iespēju uz e-pastiem reaģēt ar emocijzīmēm. Līdzeklis parādīsies pakāpeniski, sākot ar Android lietotājiem un tuvāko mēnešu laikā nonākot pie Web un iOS lietotājiem.

Kad jums būs piekļuve šai funkcijai, ziņojuma apakšdaļā redzēsiet 🙂. Noklikšķiniet uz tā, lai izvēlnē izvēlētos emocijzīmes, pēc tam vienkārši izvēlaties konkrēto emocijzīmi un nosūtiet to. Pāris emocijām būs īpašas funkcijas, arī ballīšu emoji 🎉, kas izveidos pilnekrāna animāciju.

Šķiet, ka šīs funkcijas plāns ir izveidot līdzīgu vidi sociālajiem tīkliem, kuros jau ilgu laiku ir iespējams reaģēt ar emocijzīmēm.

Prognozējams, ka Gmail visefektīvāk varētu darboties emocijzīmju reakcijas, līdzīgi kā tas ir Apple iMessages “Tapbacks”. Ja izmantojat trešās puses e-pasta klientu, katra cilvēka reakcija pienāks kā atsevišķs e-pasts… 😭.

Ir vēl daži ierobežojumi. Emociju reakcijas nespēsi izmantot ne ar skolas, ne darba kontiem. Tie nebūs pieejami arī tad, ja ziņojums tiks nosūtīts vairāk nekā 20 personām, grupas e-pasta sarakstam un dažos citos gadījumos. Galvenais, ka nevarēsi reaģēt uz ziņojumu, ja uz to jau būsi nosūtījis vairāk nekā 20 reakcijas.

Avots: TheVerge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt