Google Maps pievieno iespēju redzēt luksaforus

Google Maps nepārtraukti tiek uzlabots. Jaunākajā Google Maps atjauninājumā Amerikas Savienotajās valstīs Android aplikācijas versija rāda reāllaika luksaforu gaismas. Google min, ka funkcija ieviesta kā testa versija, lai pilnīgāk informētu vadītājus par uz ceļa notiekošo.

Google Maps nav pirmā aplikācija, kas Amerikas Savienotajās valstīs rāda reāllaika luksafora gaismas. Apple Siri balss asistents tos pat paziņo skaļi autovadītājam. Tā vietā, lai lūgtu pagriezties pa kreisi pēc noteiktu metru skaita, Siri var pateikt, lai nākamajā luksoforā pagriežas pa kreisi, mēģinot padarīt balss asistenta norādījumus dabiskākus un vieglāk saprotamus.

Šī nav pirmā reize, kad pakalpojumā Google Maps tiek rādīti luksofori (tie jau vairākus gadus ir pieejami Japānā), taču šī funkcija ir ievērojami paplašinājusies. Google testē šo funkciju ASV pilsētās, piemēram, Ņujorkā, Sanfrancisko, Losandželosā, Čikāgā, un apgalvo, ka laika gaitā plāno to paplašināt. Vai jaunā funkcija būs pieejama arī ārpus ASV, piemēram, Eiropā? Tas pagaidām nav skaidrs, taču varētu būt visai interesants akcents kādam no Google Maps atjauninājumiem.

Avots: TheVerge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. Man kā riteņbraucējam tas maz interesē, labāk pievienotu iespēju redzēt vietas kur skraida nepiesieti mājas suņi, dažreiz suni ieraugot nezini ko darīt, ātri minot braukt vai samierināties ar likteni un lūgt Dievu lai viss beigtos bez garām mocībām.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt