Google Maps palīdzēs izvairīties no cilvēku pūļiem vēl vairāk pilsētās

Google paplašina pilsētu skaitu, kurās navigācijas lietotnē Maps būs pieejama informācija par konkrētu vietu noslogotību. Šobrīd šī informācija ir pieejama par aptuveni 200 pilsētām, bet drīz šis skaits pieaugs līdz 10 000 pilsētām. Google apgalvo, ka tiek atjauninātas arī kartes, lai sniegtu plašāku informāciju par iepriekšējiem ceļojumiem.

Google Maps funkciju, kas sniedz informāciju par cilvēku daudzumu noteiktās vietās, sākotnēji sāka 2019. gadā, bet pēdējā gada laikā sociālā distancēšanās ir padarījusi to svarīgāku nekā jebkad. Informāciju par cilvēku daudzumu konkrētā vietā iegūst no vēsturisku atrašanās vietas datu sajaukuma. Google apgalvo, ka izmantotie atrašanās vietu vēstures dati ir anonīmi.

Google ne tikai paplašina cilvēku daudzuma paredzēšanu konkrētās vietās konkrētos laikos vairāk pilsētās, bet padara šo informāciju vēl detalizētāku tādās pilsētās kā Ņujorka un Sidneja. Šajās pilsētās lietotājiem tagad būs iespēja redzēt, cik noslogots, piemēram, ir konkrēts vilciens nevis visa vilciena līnija. Šī funkcija darbojas, izmantojot pašu sabiedriskā transporta pārvaldītāju sniegtos datus, un Google apgalvo, ka plāno drīzumā paplašināt iespējas uz vairākām pilsētām.

Google arī pievieno dažas jaunas funkcijas Maps laika skalas sadaļā Android versijā. Tās ir pieejamas pieskaroties lietotāja profila attēlam un pēc tam izvēloties “Jūsu laika skala”. Jaunā sadaļā tiek parādītas tendences attiecībā uz laiku un attālumu, ko esat pavadījis, izmantojot dažādus transporta veidus un apmeklētās vietas. Papildus tai pievienota vēl viena sadaļa “Ceļojumi”, kas apvieno apmeklētās vietas, ieskaitot opciju eksportēt tās kā sarakstu, ja vēlaties tās nodot tālāk kā ceļojuma ieteikumus.

Ja jums nepatīk atgādinājums par to, cik daudz datu Google Maps spēj par jums apkopot laika gaitā, varat to izslēgt (un zaudēt piekļuvi jaunajām laika grafika funkcijām), atspējojot atrašanās vietas vēsturi tālrunī.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt