Google Play veikalā varētu parādīties kaitinošas reklāmas

Google Play Store

Google Play veikalā pavisam drīz varētu parādīties jaunas, visai kaitinošas reklāmas. Reklāmas varētu parādīties brīdī, kad izmantojat meklēšanas joslu. Izmaiņas jau tiekot testētas, ziņo 9to5goole un pamanītas ierīcē kurā darbojas Play Store 33.0.17–21 versija. Iespējams, ka reklāmas parādīsies vēl pirms lietotājs meklēšanas joslā sāks kaut ko rakstīt un aizvietos meklēto lietotņu vēsturi.

Šobrīd, uzspiežot uz meklēšanas joslas, Google Play veikals parāda 4 iepriekš meklētās lietotnes. Šeit izvietojot lietotņu reklāmas, tās ievērotu vairums, jo lielākā daļa lietotņu veikala lietotāju visbiežāk izvēlas meklēt jau konkrētu lietotni, nevis apmeklē dažādas kategorijas, izvēloties, ko lejupielādēt. Papildus tam jāatzīmē, ka Google Play pieejama kā noklusējuma lietotne ikvienam, kas iegādājas Android viedtālruni. Pēc Statista datiem 2021. gadā caur šo lietotņu veikalu tika lejupielādētas aptuveni 111,3 miljardi lietotņu. Tajā pašā laikā no Apple App Store tika lejupielādēts aptuveni 33.1 miljards lietotņu.

Google apgalvo, ka uzņēmumam piederošajā lietotņu veikalā tikai 3% no izstrādātājiem, kas piedāvā maksas lietotnes vai lietotnēs pārdot produktus vai pakalpojums, maksā servisa maksu, kurā iekļauti dažādi drošības standarti, dažādi rīki un maksājumu sistēma. Visai iespējams, ka uzņēmums izlēmis, ka nelielā lietotņu meklēšanas vēsture lietotājiem nav īpaši noderīga un vēlas to aizstāt ar kaut ko finansiāli izdevīgāku.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt