“Google Workspace individual” beidzot pieejams arī Eiropā

IT pasaules gigants Google beidzot Eiropā pieejamu padarījis Google Workspace individuālo abonēšanas plānu.

Google Workspace, iepriekš saukts par G-Suite,  ir uzņēmumiem pieejams produktivitātes un sadarbības lietotņu komplekts. Visas lietotnes ir pieejamas “mākonī”, kas nozīmē, ka neko nav nepieciešams instalēt – lietotnes var lietot jebkurā datorā, no jebkura interneta pārlūka. Tāpat kā pašas programmas, arī visi lietotāja faili glabājas mākonī, tāpēc nebūs jāuztraucas par failu saglabāšanu vai USB ierīces aizmiršanu – tie tiek saglabāti automātiski un pieejami no visām ierīcēm ar interneta pieslēgumu.

Lai gan daudzas no šīm lietotnēm ir pieejamas atsevišķi par brīvu, Google piedāvā uzņēmumiem maksāt mēneša maksu par papildus lietotņu funkcijām un ciešāku integrāciju starp tām.

Izmantojot Google Workspace individuālo plānu, “Google” plāno piesaistīt citu mērķauditoriju – pašnodarbinātos, individuālos biznesa īpašniekus u.c.  Individuālais plāns ir atšķirīgs no ierastā biznesa plāna piedāvājuma, jo “Google” uzskata, ka šai mērķauditorijai bieži vien nav nepieciešama citu lietotāju pārvaldes funkcionalitāte,  papildus vieta datu glabāšanai mākonī, kā arī citas funkcijas, ko piedāvā biznesa plāns. Individuālais plāns, galvenokārt, tiks balstīts uz lietotāju iespējas piekļūt papildus video zvanu rīkiem, piemēram, zvanu ierakstīšanai, fona trokšņa novēršanai un garākiem grupas zvaniem, līdzīgi, kā to piedāvā tiešsaistes konferenču rīks Zoom.  Lietotāji papildus varēs izmantot pakalpojumu Google Meet pakalpojumā YouTube, kā arī izmantot iespēju veidot e-pasta un citas mārketinga kampaņas. “Google” nesen paziņoja arī par jaunām funkcijām, tostarp e-parakstiem, kas būs pieejami “Google” dokumentos.

Līdz šim Google Workspace individuālais plāns bija pieejams tikai ASV, Kanādā, Meksikā, Japānā, Austrālijā un Brazīlijā, bet turpmāk, tas būs pieejams lietotājiem Lielbritānija, Francijā, Spānijā, Vācijā un Itālijā par 7,99 eiro mēnesī. Pieejamība Latvijā un citās Eiropas valstīs sekos.

Avots: Workspace.google,  Wired

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt