Izmaiņas Apples tirdzniecības politikā sakarā ar iPhone Xr/Xs iznākšanu

Līdz ar iPhone Xr, Xs un Xs Max iznākšanu no tirdzniecības tiek izņemti sekojoši modeļi: iPhone X, SE un 6s. Jā, arī pavisam vēl svaigais iPhone X. Vienkārši  pēc jauno modeļu nākšanas klajā tas traucē biznesam. Cik veikalos vēl atlikuši, tik atlikuši, bet jaunus vairs nepiegādās. Latvijas Apple lapā iPhone X vēl rēgojas, bet no oficiālās anulētie modeļi jau izvākti.

Cita nepatīkama nianse – Apple par visu cenu cenšas atradināt lietotājus no 3.5 mm austiņu ligzdām.  Līdz šim pārejas adapterus uz Lightning vismaz daļai tālruņu deva līdz komplektā. Pēc neoficiālām ziņām tagad dots rīkojums plēst augšā iepakojumus un no iPhone X, iPhone 8 un 8 Plus, kā arī iPhone 7 un 7 Plus komplekta ņemt ārā šos adapterus. Tas, ka jaunajiem modeļiem šo adapteru nebūs – zināms oficiāli. Vēlies lietot 3.5 mm austiņas? Maksā ap 10 euro un pērc atsevišķi! Protams, iespējams lietot arī lētākus ķīniešu ražojumus.

Tāda pat politika ir attiecībā uz lādētājiem. Komplektā ietilpst “lēnais” lādētājs. Bet ir dabūjams 30-vatīgs lādēšanas adapters ar USB-C portu, kurš pusstundā uzlādē iPhone līdz 50% baterijas ietilpības. Prieka cena – 59 euro. Ja USB-C porta nav, nāksies izlikt vēl vismaz 25 euro par oficiālo pārejas adapteri  uz Lightning.

Priecīgus jauno iPhone pirkumus!

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

  1. Nedaudz ne līdz galam šis viss ir izstāstīts. Nav pateikts iemesls. Reāli pārejas nedod līdzi tāpēc, jo visiem tādas jau ir (visi tak skrien pirkt katru gadu jaunu iphone). Tātad mājās būtu jābūt vismaz 2 pārejām)
    Par lēno lādētāju- tas gan ir tīrākais naudas izspiešanas paņēmiens, bet to viegli var apiet paņemot Samsung, Huawei quick charge lādētāju vai, tiem, kam datoram ir USB ligzda speciāli atvēlēta mobo lādēšanai. Sie iPhone lādē samērā ātri. VIsmaz 2x ātrāk par stock.
    Protams, iphonex un iphonexs ir viens un tas pats. laikam akumulators ir lielāks un jauni dzelži, bet izskats identisks, un atkal problēma parādīt, ka esi ticis pie jauna….

    1. Apple šo iemeslu, ka “visiem jau esot” nav minējis. Tā ir drīzāk žurnaļugu spekulācija. Aliexpress šī pāreja maksā sākot no 1 euro, un nedomāju, ka Applei pašizmaksa būs dārgāka. Tad kāpēc dots rīkojums plēst augšā visus iepakojumus, un ņemt laukā šos adapterus? Un cik tas nemaksās?

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt