Jaunais Asus Fanless Chromebox atgādina Wi-Fi rūteri

Asus  ir paziņojis par jaunu Fanles – Asus Fanles Chromebox. Tāpat kā Asus iepriekšējie modeļi, arī Fanless Chromebox kompaktais izmērs ir paredzēts uzstādīšanai uz displeja vai galda, lai ietaupītu vietu. Jaunais dators izskatās pavisam īpatnēji – sākumā to pat varētu sajaukt ar Wi-Fi rūteri.

Asus Fanless Chromebox izmēri ir 207 x 148 x 32 mm, tas ir no alumīnija un ir taisnstūra formā. Taču rūtera izskatu tam piedod aizmugurē esošās divas regulējamās antenas.

Chromebox iekšā paslēpies 10. paaudzes Intel Core vai Celeron procesors: ir iespēja izvēlēties starp Intel Core i 7-10510U, Intel Core i 5-10110U, Intel Core i 3-10210U vai Celeron 5205U. Tas piedāvā arī līdz pat 16 GB RAM un līdz pat 256GB SSD krātuvi.

Atkarībā no konfigurācijas Chromebox piedāvā dažādus portus, un lielākā atšķirība starp Celeron un Core modeļiem ir USB portu skaits un tips: Celeron modelim ir divi USB 2.0, viens USB 3.2 un viens USB-C ports, bet Core modeļiem ir trīs USB 3.1 un viens USB-C ports. Visām konfigurācijām ir divi HDMI 2.0 porti displeju pievienošanai un viens microSD kartes slots papildu atmiņas pievienošanai.

Asus apgalvo, ka jaunais Fanless Chromebox spēj darbināt līdz pat trim 4K displejiem. Tā sākuma cena ir 399 ASV dolāri jeb aptuveni 328 Eur. Asus Fanless Chromebox no februāra būs pieejams ASV, taču, visticamāk, nepaies ilgs laiks līdz tas būs pieejams arī Eiropā.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt