Jaunajiem X lietotājiem, iespējams, būs jāmaksā par publicēšanu

X logotips

X īpašnieks Īlons Masks paziņojis, ka jaunajiem lietotājiem, iespējams, nāksies maksāt par satura publicēšanu. Mērķis ir apkarot robotus.

Masks atbildēja uz Daily News ierakstu, kas publicēja paziņojumu. Tajā lasāms platformas vēstījums, ka jaunajiem profiliem būs nepieciešams maksāt “nelielu gada maksu”, lai “publicētu, atzīmētu patīk, saglabātu un atbildētu”. Paziņojums tika papildināts ar skaidrojumu – tas viss ir, lai “samazinātu spamu” un “veidotu labāku pieredzi ikvienam.”

Lietotāji gan var piesekot citiem profiliem bez maksas.

“Viltus kontu pieplūdums arī izmanto pieejamos nosaukumus, tāpēc daudzi labi vārdi ir aizņemti,” Masks skaidro savā atbildē.

Viņš arī izceļ, ka šī brīža mākslīgais intelekts var viegli izsprukt no tradicionālajām robotu noteikšanas metodēm.

“Mūsdienu mākslīgais intelekts var izsprukt no “vai jūs esat robots” bez piepūlēm,” viņš apgalvo.

Tiek uzsvērts, ka šie noteikumi ir attiecināmi tikai uz jaunajiem lietotājiem. Pēc 3 mēnešu pārbaudes, vairs nebūs nepieciešams veikt maksājumus.

Paziņojums seko pēc platformas lēmuma piespriest 0.94 EUR samaksu Jaunzēlandes un Filipīnu rezidentiem.

Nesen X iesāka lielu spamu profilu apkarošanu, daudziem lietotājiem tas rezultējās ievērojamā sekotāju skaita zaudējumā. Pēdējos mēnešos platforma cītīgi cīnās ar spama un pornogrāfiska satura profilu pieplūdumu, kas ir mudinājis Masku uzsākt tīrīšanas darbus.

Avots: Business Standart

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt