Jaunumi par Call of Duty: Modern Warfare 3 pirms tās oficiālās atklāšanas

Šodien, 17. augustā, Activision plāno oficiāli paziņot par nākamo spēli savā Call of Duty pirmās personas šāvēja franšīži. 

Mēs jau zinām, ka spēles nosaukums būs Call of Duty: Modern Warfare 3 un ka tā oficiāli iznāks 10. novembrī.

Activision sniedza vēl dažas ziņas par jauno spēli, pirms ceturtdien notiks atklāšanas notikums. Šī būs pirmā reize, kad franšīzes ietvaros tiks piedāvāti turpinājumi, kuros Modern Warfare 3 turpinās 2022. gada Call of Duty: Modern Warfare 2 sižetu. Izdevējs stāsta, ka viena spēlētāja kampaņa atgriezīs vienu no Modern Warfare pazīstamākajiem sliktajiem puišiem Makarovu. Kampaņa ietvers arī izdevēja teikto, ka ir jaunas Open Combat misijas, taču sīkāka informācija netika atklāta.

Vēl viens Call of Duty franšīzes aspekts atgriežas arī ar Modern Warfare 3. Activision apstiprināja, ka spēle ietvers zombiju režīmu. 

Saskaņā ar Activision teikto, Modern Warfare 2 spēlētāji varēs arī pārsūtīt savus krājumus un ieroču progresu uz Modern Warfare 3. Spēlētāji varēs pielāgot savu personu, izmantojot jaunu Perks sistēmu.

Activision arī saka, ka tiks veikti uzlabojumi spēles Ricochet Anti-Cheat sistēmā, kā arī jauni prettoksicitātes plāni. Visbeidzot, un tas nav pārsteidzoši, būs daudz pēcizlaiduma satura, kas paredzēts Modern Warfare 3 .

Call of Duty franšīze joprojām ir viena no lielākajām videospēļu industrijā, un šogad tā svinēs savu 20. gadadienu. Pirmā sērijas spēle tika izlaista 2003. gada 23. oktobrī personālajam datoram.

Avots: Neowin.net

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt