Microsoft Edge uzsāk Workspaces testu, kas ļauj kopīgot pārlūkprogrammas cilnes

Microsoft pārlūkprogrammā Edge tiek izplatīta ierobežota publiskā priekšskatījuma versija ar tās funkciju Workspaces, kas ļauj saglabāt un kopīgot pārlūkprogrammas cilņu kopas, izmantojot vienu saiti. 

Izmantojot Workspaces, varat apkopot vairākas cilnes par konkrētu tēmu un saglabāt tās glīti marķētās grupās pārlūkprogrammā Edge. Lai gan tas izklausās ļoti līdzīgi Edge funkcijai Collections (kas jau ļauj saglabāt un organizēt tīmekļa lapas), Workspaces pievieno vēl vienu funkcionalitātes līmeni, ļaujot jums kopīgot šīs saglabātās cilnes ar kolēģiem, kuri pēc tam var pievienot vai veikt izmaiņas cilnēs reāllaikā.

Microsoft norāda, ka, izmantojot Workspaces, funkcija nedalīsies ar citiem ar privātu informāciju, tostarp jūsu paroles, lejupielādes, kolekcijas, paplašinājumus vai sīkfailus. Tā arī neļaus citiem lietotājiem apskatīt tīmekļa vietnes saturu, kas ir pieejams tikai jums, piemēram, jūsu e-pasta iesūtni, un nerādīs viņiem neko, ko skatāt ārpus savas darbvietas. Ja jums ir dators, varat piekļūt darbvietas priekšskatījumam šeit.

Izmēģinot šo funkciju pašam, vienīgais, kas mani mulsināja, bija tas, ka, izveidojot jaunu darbvietu, tā uzreiz atver jaunu logu. Tas nozīmē, ka, ja jums ir visas cilnes, bet jūs aizmirsāt vispirms atvērt darbvietu, pēc darbvietas izveides jums nāksies visu kopēt un ielīmēt uz darbvietu.

Avots: msn.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt