Jaunumi

Mozilla beigs atbalstīt Firefox Lockwise

Mozilla pagājušajā nedēļā paziņoja, ka tās Firefox Lockwise paroles pārvaldītāja lietotne 13. decembrī pārtrauks savu darbību. Pēdējās lietotnes versijas 1.8.1 (iOS) un 4.0.3 (Android) un pēc šī datuma vairs nebūs pieejamas lejupielādei vai pārinstalēšanai.

Uzņēmums paziņojis, ka programma turpinās darboties vairumā ierīču, taču tā vairs nesaņems atbalstu vai drošības atjauninājumus. Atbalsta dokumentā minēts, ka lietotāji pēc 2021. gada 13. decembra varēs piekļūt parolēm, izmantojot Firefox pārlūkprogrammu datoros un mobilajās ierīcēs.

Papildu paziņojumā Mozilla min, ka Firefox iOS lietotnes versija sinhronizēs lietotāju saglabātās Lockwise paroles. Pašlaik tās var izmantot tikai Firefox pārlūkprogrammā. 2021. gada decembrī tiks sniegtas detaļas, kā Firefox iOS iespējams izmantot kā sistēmas paroļu pārvaldnieku.

Kā jau ierasts, tehnoloģijām attīstoties, pēdējā gada laikā tehnoloģiju giganti pārtraukuši atbalstīt visai daudz lietotnes, paplašinājumus un pat interneta pārlūkprogrammas. Tā ir visai ierasts prakse no tehnoloģiju uzņēmumu puses, jo ne visi projekti izdodas tā kā iecerēts – daži no tiem rada pārāk lielas uzturēšanas izmaksas, bet daži tiek uzlaboti vai pievienoti jau kādai esošai sistēmai.

Atbildēt

Līdzīgi raksti