Pirmā MagSafe uzlādes baterija iPhone

Problēma ar power bankām un speciāliem uzlādes vāciņiem ir tā, ka tos izmantot nav visai ērti. Parasti ierīcēm nepieciešams vai nu papildu uzlādes kabelis, vai arī tālrunis jāievieto biezā un apjomīgā korpusā. Tomēr, ja jums ir nepieciešama papildu uzlāde savam smartfonam, atrodoties aktīvā ikdienas kustībā, tad uzmetiet aci uz, iespējami, pasaulē pirmo trešās puses MagSafe akumulatoru priekš iPhone.

Tiem, kas iepriekš nav bijuši pazīstami ar šo tehnoloģiju, līdzās iPhone 12 Apple atkārtoti ieviesa MagSafe zīmolu, kurš ar magnētu palīdzību var veikt bezvadu telefona uzlādi. Magnētu izmantošana paaugstina stingrāku un drošāku savstarpējo savienojumu, taču to ir arī viegli noņemt, un lietotājiem nebūs vairāk jāuztraucas par kabeļiem, kuri citreiz mēdz aizķerties aiz apkārtējiem objektiem.

Šo akumulatoru pārdod uzņēmums ChargeFast. Uzņēmums piedāvā 15 W bezvadu uzlādi vai 20 W uzlādi izmantojot kabeli. Līdz šim neesam redzējuši daudzus trešo pušu MagSafe aksesuārus, kas paredzēi iPhone.

Šobrīd ir grūti teikt, vai uzņēmuma produkts darbojas tieši kā solīts, taču ja esat ieinteresēts, varat pāriet uz Charge Fast vietni, kur pašlaik ierīce tiek pārdota par 54.99$ ASV dolāriem, parastās 90$ ASV dolāru cenas vietā.

Avots: 9to5mac

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt