Roblox ļaus izstrādātājiem veidot abonementus

Roblox plāno piedāvāt iespēju izstrādātājiem veidot abonementus, kurus piedāvāt tiem, kas apmeklē viņu veidotās spēļu pasaules. Uzņēmums jūlijā paziņoja, ka strādā pie šiem rīkiem, sakot, ka tie varētu palīdzēt izstrādātājiem iegūt ekonomisku atbalstu no spēlētājiem.

Jaunais rīks netiks ieviests uzeiz. Tiek plānots, ka tas būs pieejams tikai novembrī. Spēlētāji par abonementiem varēs maksāt savas valsts valūtā.

Būs arī daži ierobežojumi attiecībā uz to, kas un par kādām spēles telpām varēs veidot abonementus. Izstrādātājiem būs jābūt verificētiem un abonementus varēs veidot tikai tām spēles telpām, kas veidotas Roblox Studio līdz 1. septembrim. Uzņēmums stāsta, ka šī ir pagaidu prasība un ka plāno atļaut veidot abonementus visām spēles telpām jau 2024. gada sākumā.

Par jauno abonēšanas rīku uzņēmums paziņo nedaudz vēlāk kā nedēļu pēc Roblox izstrādātāju konferences, kurā kurā tika paziņoti jaunumi par jaunu mākslīgā intelekta čatbotu, kas palīdzēs uzlabot un veidot jaunu lietotāju pieredzi platformas video tērzēšanā.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati