Spotify tagad piedāvā, video mācību kursus

Spotify piedāvā iespēju uzņēmumiem paplašināt savu klientu loku, izmantojot jaunu kategoriju, video kursi.

Spotify, Lielbritānijas lietotājiem piešķirta piekļuve ceturtajai satura kategorijai, kas atrodas blakus esošajai dziesmu, podkāstu un audio grāmatu bibliotēkai: tie ir tiešsaistes kursi. Uzņēmums uzsāk jaunu eksperimentu, kas ļaus ievietot video kursus no BBC Maestro, Skillshare, Thinkific un PlayVirtuoso Spotify lietotnē, mobilajās ierīcēs un datorā. Eksperiments tiek veikts tikai Lielbritānijā, un pašlaik nav garantiju, ka tas tiks izplatīts plašāk.

Tiešsaistes kursi, īpaši tie, kas balstās uz video materiāliem, varētu šķist dīvaini servisam, kas ir pazīstams kā dziesmu un citu audio saturu avots, piemēram, podkāstiem un audio grāmatām. Produkta direktors Mohits Jitanis saka, ka cilvēki jau tagad nāk uz Spotify, lai mācītos, pateicoties dažiem podkāstiem, tāpēc eksperimentēs, piedāvājot vairāk izglītojoša satura.

“Viens no interesantākajiem aspektiem un tendencēm, ko ievērojām ir cilvēku vēlme nākt uz platformu ar mērķi mācīties,” saka Jitani. “Mēs domājām, kā varam izmantot šo novērojumu un uz tā pamata izveidot kaut ko jaunu?” Preses paziņojumā Spotify norāda, ka apmēram puse no tā Premium abonentu ir iesaistījušies izglītības tēmu podkāstos.

Spotify kursu mērķis

Spotify piedāvā kursu sniedzējiem ne tikai iespēju sasniegt daudz plašāku auditoriju, bet arī tieši sasniegt potenciālos klientus, pamatojoties uz viņu esošajiem klausīšanās paradumiem.

Straumēšanas serviss piedāvā kursus četrās kategorijās: radīt mūziku, būt radošam, mācīties biznesu un dzīvot veselīgi. Spotify mobilajās lietotnēs kursi ir pieejami jaunā ikonā, sākumlapas augšdaļā.

Ar šo eksperimentu lietotne piedāvā kursus izmantojot freemium modeli, līdzīgi kā tas tika izmantots, kad pirmo reizi tika ieviestas audio grāmatas. Gan bezmaksas, gan maksas Spotify abonenti var piekļūt vismaz divām video stundām, katram kursam bez maksas, bet piekļuve pilnam kursam būs par maksu. Kursi sastāv no sērijas video (tos var klausīties arī ar izslēgtu ekrānu) un var būt papildināti arī ar papildu materiāliem, piemēram, PDF failiem.

Avots: TheVerge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt