TCL izlaiduši treileri filmai, ko ģenerēja mākslīgais intelekts

Kopš mākslīgais intelekts sācis ģenerēt saturu, esam redzējuši dažādas dīvainības. Taču TCL šo jomu ir cēluši jaunā līmenī. 

Bija 12. aprīlis, taču, šķiet, ka šim treilerim bija jāiznāk mēneša pirmajā dienā. Uzņēmums atrāda traileri, kā oficiālā relīze būs iekš TCLtv+. Video diezgan skaidri saprotams, ka to ģenerēja mākslīgais intelekts (MI). Ne vien redzamais nav realitāte, tas nedaudz atpaliek no satura, ko veido OpenAI Sora.  

Bez jebkādas ironijas TCL straumēs filmu ar MI ģenerētām ainām. Daiļdarba nosaukums ir ‘’Next Stop, Paris’’ un tā atgādina tipisko Ziemassvētku romantikas filmu, bet bez sniega. Tajā sieviete ar savu līgavaini aizceļo uz Parīzi, taču tur satiek izskatīgu svešinieku. Ikvienam, kurš redzējis vairāk kā vienu romantisko komēdiju, jāsaprot, kur stāsts vedīs. 

TCL ļoti veiksmīgi pārfrāzē “MI ģenerēts”, filmu nosaucot par “AI-powered” (MI iespējota). Lai arī skatus veidoja mākslīgais intelekts, tika izmantots arī dzīvs darba spēks. To sarakstīja un ierunāja īsti cilvēki. Kā arī tika izmantota cilvēku kustību tveršana. 

Šādi “daiļdarbi”, iespējams, norāda uz sliktu ēru saturam un medijiem. Filma neizskatās labi. Protams, TCL samaksāja sīku daļiņu no tā, kas būtu reālā cena, ja tiktu algota komanda. Ja uzņēmuma gūtā peļņa būs lielāka par iztērēto, ideja ieripos arī citu studiju kladītēs.  

Avots: AndroidHeadlines

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt