Uzņēmums Google izlaidis SGE mākslīgā intelekta meklētājprogrammu

Uzņēmums Google kādā bloga rakstā ceturtdien paziņojis, ka laidis klajā eksperimentālu mākslīgā intelekta meklētājprogrammas versiju. Eksperiments nosaukts par Search generative Experience jeb SGE, kas mākslīgā intelekta atbildes integrē tieši rezultātos.

Atšķirībā no parastās Google meklēšanas, kas izveido saišu sarakstu ar vietnēm, ko apmeklēt, lai atrastu informāciju, SGE izmanto mākslīgo intelektu, lai atbildētu uz lietotāja jautājumiem. Pēc jautājuma ievadīšanas, parādīsies logs ar atbildi, ko veidojis uzņēmuma mākslīgā intelekta rīks. Bloga ierakstā parādīts, ka tas spēj atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem, ieteikt piemērotus pirkumus vai palīdzēt izpildīt mājas darbu.

Kā mākslīgā intelekta rīks veido šīs atbildes? Tas atrod un apkopo informāciju no dažādām tīmekļa vietnēm, kā arī pievieno saites uz avotiem. Ja nepieciešama precīzāka atbilde, SGE var uzdot papildus jautājumus.

Pagaidām jaunais Google mākslīgā intelekta rīks nav pieejams visiem. Lai to izmantotu, jāreģistrējas Google Search Labs. Pagaidām reģistrācija, diemžēl, ir pieejama tikai ierobežotam skaitam cilvēku ASV un tikai angļu valodā. SGE var piekļūt, izmantojot Chrome datora tīmekļa pārlūkprogrammu vai Android un iOS Google lietotnes.

Avoti: CNET, Google Blog

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt