WhatsApp Business iegūs jaunu funkciju, kas palīdzēs parādīt, kad esat aizņemts

WhatsApp tuvākajā laikā iegūs jaunu iespēju, kā parādīt biznesa konta statusu atjauninājumus. Lietotāji varēs skatīt biznesa konta statusa atjauninājumus, pieskaroties profila attēlam sadaļā informācija par biznesu (angliski: business info). Jauno funkciju šobrīd var izmēģināt beta versijas lietotāji. Tiek paredzēts, ka tuvākajos atjauninājumos tā jau būs pieejama plašākam lietotāju skaitam.

Saskaņā ar WABetaInfo ziņojumapmaiņas programmā lietotājiem tiks piedāvātas divas iespējas — skatīt profila fotoattēlu un skatīt statusu. Facebook piederošā tērzēšanas lietotne saglabās arī veco metodi, ar kuru statusa atjauninājumus var redzēt lietotāju statusu sadaļā.

WABetaInfo norāda, ka šī jaunā funkcija pašlaik tiks izlaista tikai biznesa kontu lietotājiem. Šķiet, ka funkcija būs visai noderīga, jo tā daudz parocīgākā veidā ļaus noskaidrot, vai cilvēks, ar kuru vēlaties sazināties, piemēram, šobrīd nav sapulcē.

Pirms pāris mēnešiem šī funkcija tika pamanīta WhatsApp Android beta 2.21.17.5 kodā. Tolaik tā vēl bija izstrādes stadijā un netika nodota publiskai beta testēšanai.

Šī mēneša sākumā WhatsApp Business kontu lietotāji saņēma citu funkciju Collections, kas ļaus viņiem vieglāk organizēt katalogu un grupēt vienumus kategorijās. WhatsApp attēlu un video skatā pievienos arī jaunu vadības joslu. Vadības josla ļaus lietotājiem apturēt/atsākt video vai atvērt/aizvērt pilnekrāna režīmu.

Avots: Gadgets360

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt