Tehnoloģiju jaunumi

Kā izslēgt videoklipu automātikso atskaņošanu?

Vai arī Jums ir gadījies klusā telpā, atverot Facebook satrūkties no videoklipu, kas tiek automātiski atskaņots? Kaut arī videoklipu saturs bieži vien ir saistīts ar Jūsu interesēm, tas var būt visai kaitinoši. Vairākām aplikācijām, interneta pārlūkprogrammām, piemēram, Google Chrome un Mozilla Firefox, pastāv iespēja šo funkciju izslēgt. Kā to paveikt? Par to lasiet šajā rakstā!

Facebook

Ja izmantojat Facebook interneta pārlūkprogrammā, videoklipu automātisko atskaņošanu varēsiet izslēgt atverot labajā stūrī esošo Menu, pēc tam iznirstošajā sadaļu lodziņā izvēlieties Settings. Kreisajā pusē būs jauna sadaļu izvēlne, tajā izvēlieties Video, tad atrodiet Auto-play Videos un Default iespēju nomainiet uz Off.

Facebook aplikācija piedāvā līdzīgas iespējas iOS un Android lietotājiem.

Ja izmantojat iPhone vai iPad:
  • Atrodiet Menu pogu ekrāna apakšā, tad spiediet Settings & Privacy un izvēlieties sadaļu Settings.
  • Pēc tam tiniet uz leju līdz atrodiet sadaļu Media and Contacts, uzspiediet Videos and Photos. Šajā sadaļā atradīsiet Autoplay un izvēloties Off, varēsiet izslēgt šo funkciju.
Ja izmantojat Android telefonu vai planšetdatoru:
  • Atrodiet Menu pogu, izvēlieties iespēju Settings and Privacy un spiediet Settings.
  • Izvēlieties Media and Contacts sadaļu, kurā atrodiet Autoplay un pretī atzīmējiet Never Autoplay Videos.

Twitter

Ja izmantojat jauno versiju:
  • Uzspiediet uz profila ikonas kreisajā augšējā stūrī un atveriet Settings and Privacy.
  • Pēc tam izvēlieties Data Usage un atrodiet Video Autoplay, uz kura uzspiežot varat šo funkciju izslēgt.
Ja izmantojat veco versiju
  • Uzspiediet uz profila ikonas un izvēlieties Account.
  • Zem virsraksta Content atrodiet Video Autoplay un izslēdziet to.

Instagram

Instagram aplikācija diemžēl nepiedāvā iespēju izslēgt videoklipu automātisko atskaņošanu. Videoklipi netiks automātiski atskaņoti, ja izmantosiet Instagram caur interneta pārlūkprogrammu.

 Google Chrome un Mozilla Firefox

Ja izmantojat Google Chrome vai Mozilla Firefox, pēdējie atjauninājumi piedāvā iespēju izslēgt videoklipu automātisko atskaņošanu.

Ja izmantojat Chrome, pārliecinieties vai Jums ir vismaz 66 versija (šobrīd visjaunākā pieejamā versija ir 73). Google šobrīd nepiedāvā konkrētu iespēju izslēgt videoklipu automātisko atskaņošanu, taču tā atceras Jūsu darbības un neatskaņos videoklipus vietnēs, kur esat tos izslēguši. Balstoties uz jūsu veiktajām darbībām, Google neatskaņos videoklipus ar skaņu, kā arī pat bloķēs videoklipus vietnēs, kur iegriežaties pirmo reizi. Šis noteikti nav ideāls risinājums, taču Google strādā tā labā.

Mozilla Firefox ir izlaidis atjauninājumu (66 versiju), kas ļauj uzlikt klusumu videoklipiem, kas tiek automātiski atskaņoti. Lietotājs varēs izvēlēties kurām vietnēm vēlas atstāt videoklipu automātisko atskaņošanu, lai varētu turpināt izmantot konkrētas vietnes kā ierasts.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti