Reklāmraksts

Ko dāvināt vīrietim? Dažas idejas, kas palīdzēs izdarīt labāko izvēli!

Atrast labu dāvanu vīrietim dzimšanas dienā vai citos svētkos mēdz būt diezgan izaicinošs uzdevums. Vienkāršāk ir tad, ja viņam ir kāds vaļasprieks, piemēram, makšķerēšana vai sportošana, kas nedaudz var atvieglot dāvanas izvēli. Bet, ko darīt, ja trūkst ideju? Turpiniet lasīt un smelieties iedvesmu!

Aizraujošs brauciens ar sapņu auto

Daļa vīriešu aizraujas ar auto lietām, mīl ātrumu un kaut reizi dzīvē ir vismaz klusībā vēlējušies izbraukt ar Ferrari vai Lamborghini. Jūs varat šo sapni piepildīt, uzdāvinot viņam braucienu ar viņa sapņu auto tepat Rīgā – Biķernieku trasē. Neaizmirstamas emocijas garantētas!

Īpašas vakariņas

Pastāv uzskats, ka vīrietim mīlestība iet caur vēderu. Ja meklējat dāvanu gardēdim, Jūs varat uzdāvināt viņam īpašas svētku vakariņas. Taču, lai būtu vēl interesantāk, maltīti varat pārvērst īpašā piedzīvojumā. Šādā gadījumā labs variants būs vakariņas tumsā vai, piemēram, improvizācijas izrāde ar vakariņām, kas sniegs ne tikai baudījumu garšas kārpiņām, bet dāvās patiesi pozitīvus iespaidus!

Relaksējoša nedēļas nogale

Kuram gan nepatīk pirts apmeklējums, laiska atpūta un gardas, nesteidzīgas brokastis skaistā vietā? Pārsteidziet vīrieti ar īpašu nedēļas nogali kādā no viesu namiem vai atpūtas kompleksiem. Viņš to noteikti novērtēs!

SPA rituāls

Nav tā, ka masāžas un citus SPA rituālus novērtē tikai daiļā dzimuma pārstāves. Tā var būt arī lieliska dāvana vīrietim. Šobrīd īpaši vīriešiem paredzētas procedūras piedāvā daudzi šādu pakalpojumu sniedzēji, tādēļ Jums atliks tikai izvēlēties piemērotāko!

Izvēles brīvība

Ja tomēr Jums nav pārliecības, kāda dāvana iepriecinās visvairāk, Jūs varat uzdāvināt izvēles brīvību ar dāvanu kartes palīdzību. Tiek piedāvāti arī tematiskie dāvanu komplekti, piemēram, ‘’Piedzīvojums debesīs’’ vai ‘’Piedzīvojumu kokteilis’’, kas ļauj saņēmējam izvēlēties kādu no piedāvātajām iespējām. Gan dāvanu kartes, gan dāvanu komplekti ir ar pietiekami garu izmantošanas termiņu, lai saņēmējs bez steigas varētu ieplānot īsto brīdi, kad to izmantot.

Šos un vēl citus piedāvājumus, kas var kļūt par unikālu un atmiņā paliekošu dāvanu, varat atrast interneta vietnē Davanuserviss.lv. Ieskatieties un izvēlieties labāko pārsteigumu!

Līdzīgi raksti