Programmatūra

Messenger lietotne iegūs jaunas saīsnes interesantākām sarakstēm

Meta, Facebook mātes uzņēmums, iepazīstina ar Slack lietotnei līdzīgām saīsnēm Messenger lietotnē. Jaunās saīsnes ļaus ātri un ērti uzrunāt visus sarakstes dalībniekus, vai klusi nosūtīt ziņas, kas sarakstes dalībnieku viedtālruņos neparādīsies kā paziņojums par jaunu ziņu.

Divi no saīsinājumiem ir pieejami jau kopš 29. marta, raksta Meta. Tie ir @everyone un /silent. @everyone ļaus nosūtīt ziņu, pievēršot visu sarakstes dalībnieku uzmanību, kas var būt noderīgi, ja vēlaties, lai konkrētu ziņu izlasa visi un tā nepazūd nosūtīto ziņu un atbilžu jūrā. Turpretī, ja vēlaties nosūtīt ziņu, kas nenāk kā paziņojums visiem grupas dalībniekiem, iespējams izmantot jauno /silent saīsni.

“Nākamajās nedēļās” uzņēmums plāno pievienot vēl dažas saīsnes. /pay jeb apmaksa ļaus nosūtīt vai pieprasīt naudu tieši Messenger sarakstē. Šī saīsne būs pieejama jau pavisam drīz iOS un Android ierīcēs (sākumā gan tikai ASV). Ierakstot /gif un kādu atslēgas vārdu, piemēram, kaķis (cat) tiks piedāvāti vairāki GIF formāta kustīgie attēli, kas atbildīs norādītajam atslēgas vārdam. Tos varēs ērti nosūtīt sarakstēs līdzīgi kā vairumā lietotņu, kur GIF nosūtīšana ir pieejama jau kādu laiku. Šī funkcija gan vispirms būs pieejama tikai iOS lietotājiem. Jaunie /shook and /tableflip saīsinājumi, kas drīz būs pieejami iOS, ļaus ātri un ērti nosūtīt ¯\ _ (ツ) _/¯ un (╯ ° ■ ° ) ╯ ︵ ┻ ┻ ━ emocijzīmes.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti