Jaunumi

Microsoft Teams strādā pie spēļu ieviešanas

Uzņēmums Microsoft ir sācis darbu pie vienkāršu spēļu ieviešanas Teams video konferenču rīkā. Avoti ziņu portālam The Verge vēsta, ka programmatūras meistars ir sācis testēt tādas spēles kā Solitaire, Connect 4 un Wordament. Spēles veidotas tā, lai sapulču laikā kolēģi varētu spēlēt viens pret otru.

Microsoft Teams nepārtraukti pievieno jaunas funkcijas, neatpaliekot no konkurentiem. Pandēmijas laikā video konferenču popularitāte līdz ar darbu no mājām pieauga. Tagad, kad visi vismaz dažas dienas nedēļā sāk atgriezties ofisos, video konferenču rīki cenšas uzlabot savu funkcionalitāti un kļūt arvien pievilcīgāki, lai tos nepārtrauktu izmantot.

Papildus spēlēm, uzņēmums ieviesīs arī virtuālās telpas, kur kolēģi varēs socializēties viens ar otru un spēlēt spēles. Uzņēmums jau iepriekš sīki izklāstīja savas ambīcijas par virtuālo pasauli (metaverse), kā arī 3D avatāriem, kas, kā paredzams, šogad nonāks lietotnē.

Avots: The Verge

  1. Labāk tomēr optimizētu programmu. Zoom: laptops izvel 8-9h konferences režīmā, kur ieslēgta web kamera un ik pa laikam mikrofons + paralēli notiek ekrāna ierakstīšana. MS Teams uz tā paša datora maksimums var izspiest 6h un tad jāmeklē lādētājs. Reāli 30% neefektīvāk strādā ar dzelžiem.

Atbildēt

Līdzīgi raksti