Jaunumi Tehnoloģiju jaunumi

OnePlus 8 sērija tiks paziņota 14. aprīlī

Ja jūs ar nepacietību esat gaidījis OnePlus 8 sēriju, tad iespējams, dzirdējāt baumas, ka uzņēmums varētu plānot oficiālu atklāšanu aprīlī. Izrādās, baumām bija taisnība, jo OnePlus Twitter ir oficiāli apstiprinājusi, ka OnePlus 8 sērija tiks paziņota 14. aprīlī.

Uzņēmums piemin vārdu “sērija”, kam nevajadzētu būt pārsteigumam, ņemot vērā, ka visticamāk būs vismaz divi OnePlus 8 modeļi. Tas ietver bāzes OnePlus 8 modeli, kā arī OnePlus 8 “Pro” versiju. Paredzams, ka abiem modeļiem būs lielākoties vienādas funkcijas un aparatūra, kur Pro versija, visticamāk, būs ar lielāku un labāku displeju, un varbūt atšķirīgu kameras iestatījumu.

Atklāšanas pasākums tiks tiešraidē straumēts OnePlus oficiālajā vietnē, kā arī YouTube. Pasākums notiks 14. aprīlī plkst. 15.00 pēc GMT.

Sīkāka informācija norāda uz OnePlus 8 Pro, kas būs aprīkots ar 6,78 collu QHD + 120Hz Super AMOLED displeju, Snapdragon 865 mikroshēmojumu, līdz 12 GB RAM, 4,510 mAh akumulatoru ar Warp Charge 30T un daudz ko citu. Kā arī telefoni būs aprīkoti ar 5G.

Sīkāka informācija par cenu un pieejamību, varētu būt pieejama nākamo pāris nedēļu laikā.

Avots: Neowin, Ubergizmo

Atbildēt

Līdzīgi raksti