Jaunumi

Pasaulē pirmais USB-C iPhone pārdots eBay par 86001 ASV dolāriem

Oktobra sākumā internetā kāds inženierijas students publicēja video ar iPhone X, kuru modificējis un pievienojis tam USB-C tipa portu. Kens Pillonels modificēto viedtālruni nu pārdevis par 86 001 ASV dolāriem (jeb aptuveni 75 155 Eur) populārajā interneta veikalā eBay.

Kena Pillonela modificētais iPhone ar USB-C portu ļauj to ne tikai uzlādēt, bet arī pārsūtīt datus. Inženierijas students gan piemetinājis, ka ieteiktu viedtālruni neizmantot kā pamata viedtālruni, uz kuru katru dienu paļauties, jo kāds no operētājsistēmas atjauninājumiem varētu ietekmēt tā darbību un uzlādi.

Lai gan inženieris ir publicējis veidu, kā veicis viedtālruņa modifikāciju, tā pavisam noteikti nav vienkārša, jo viedtālruņa šasijā nepieciešams uzstādīt papildus detaļas. Iespējams, ka tieši šī iemesla dēļ viedtālrunis pārdots gandrīz 80 reizes dārgāk kā tā oriģinālā cena.

Viedtālruņa izsole sākās ar 1 dolāru, pirmās dienas beigās sasniedza 3000 ASV dolārus, bet pēc tam strauji kāpa desmitos tūkstošu ASV dolāru. Izsolē kāds dalībnieks solīja arī vairāk kā 100 000 ASV dolāru, taču īsi pirms izsoles beigām tos atsauca. Kopā izsolē par viedtālruni tika solīts 116 reizes.

Lai gan viedtālruņa prototips ir pārdots, Kens Pillonels jau iepriekš izteicies, ka plāno turpināt darbu, lai uzlabotu tādus elementus kā USB-C iPhone ātrā uzlāde, hidroizolācija un papildu atbalstu USB-C aksesuāriem.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti