Apple Music tagad pieejams uz Samsung televizoriem arī Baltijas valstīs

Paplašinot izklaides iespējas, tagad Apple Music būs pieejams Samsung Smart televizoros, lai varētu viegli un ērti piekļūt 60 miljoniem dziesmu bez reklāmām, īpaši pielāgotiem skaņu celiņiem, mūzikas video klipiem un radio tiešraidēm.

Tagad Apple Music ir pieejams vairāk nekā 100 valstīs, tostarp arī Baltijas valstu iedzīvotājiem uz Samsung Smart televizoru modeļiem, kas ražoti sākot no 2018. gada.

Turpmāk Apple Music abonentiem ir iespēja arī savā Samsung Smart televizorā katru dienu saņemt jaunas mūzikas ieteikumus, kā arī iespēju pieslēgties koncertiem un īpašām pārraidēm tiešraidē, kur uzstājas tādi mākslinieki kā Frank Ocean, Nicki Minaj, The Weeknd, DJ Khaled un Eltons Džons. Turklāt tagad abonentiem būs pieejams jaunais “At Home With Apple Music” saturs, kur ir iekļautas redaktoru izveidotas mūzikas izlases, FaceTime video zvanu ieraksti ar māksliniekiem no mājām, īpašas intervijas, kā arī citas iespējas, kas tiks pastāvīgi papildinātas.

Mūsu mērķis vienmēr ir bijis sniegt pašas labākas izklaides iespējas. Tā kā šobrīd daudz laika pavadām mājās, mēs vēl vairāk cenšamies papildināt ikviena ikdienu. Sadarbībā ar Apple mēs pagājušajā gadā bijām pirmie TV ražotāji, kas piedāvāja Apple TV lietotni jau televizoros, un tagad esam pirmie, kas piedāvā Apple Music jau integrētu televizorā kopā ar citām lietotnēm,” stāsta Samsung Electronics Baltics sadzīves elektronikas biznesa direktors Baltijā Sergejs Kostjučenko.

Samsung Smart TV īpašnieki var lejupielādēt Apple Music lietotni Samsung Smart TV App Store, pieslēgties ar jau eksistējošu Apple ID vai izveidot jaunu kontu turpat televizorā. Ja vēl nav abonēts Apple Music, tad Samsung Smart TV īpašnieki to var izmēģināt 3 mēnešus bez maksas.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt