ASUS nāk klajā ar ASUS Vivobook S 15, savu pirmo Copilot+ datoru, kas ir aprīkots ar Windows 11 MI funkcijām

ASUS šodien izziņoja jaunu mākslīgā intelekta skaitļošanas paaudzi tikai tiešsaistē skatāmajā ASUS Vivobook S 15 veltītajā atklāšanas pasākumā Next Level. AI Incredible. Ierīce, ko darbina Snapdragon® X Elite, ir uzņēmuma pirmais Copilot+ dators  ar Windows MI funkcijām un ekskluzīvu ASUS MI lietotņu klāstu, kuru mērķis ir atvieglot lietotāja darbu un atpūtu.

“ASUS dodas šajā ceļojumā, ko iezīmē mūsu pirmā MI datora atklāšana, apzinoties, ka mēs atrodamies jaunas personīgās skaitļošanas ēras sākumā.” ASUS līdzdirektors S. I. Sjujs, uzstādamies pasākumā, sacīja: “Mūsu pirmā ASUS Copilot+ datora, ko darbina Snapdragon X Elite, atklāšana mums ir svarīgs pavērsiens, un mēs uzskatām, ka šīs ierīces iezīmē patērētājiem paredzēto datoru nākotni un krasi mainīs to, kā mēs strādājam, mācāmies, radām un atpūšamies.

Pasākumā uzstājās arī Microsoft un Qualcomm® Technologies, Inc. pārstāvji jo tas sekoja iepriekš Microsoft rīkotam pasākumam, kurā Microsoft oficiāli atklāja pilno jauno Windows iespēju klāstu un standartus datoriem, lai tie varētu iegūt ASUS Copilot+ datora apzīmējumu. Pasākums tika pārraidīts uzņēmuma sociālo tīklu kanālos, un to var atkārtoti noskatīties oficiālajā ASUS YouTube kontā.

 “Šis ir aizraujošs laiks ierīču ražotājiem, un sadarbība ar tādiem partneriem kā ASUS ļauj mums piedāvāt saviem klientiem inovatīvu aparatūru, kas ļauj pilnībā baudīt mākslīgā intelekta programmatūras iespējas. Mūsu inženieru plašā sadarbība ir bijusi neatsverama, lai patērētājiem nodrošinātu modernākās tehnoloģijas. Atklājot ASUS Vivobook S 15, mēs piedāvājam Windows Copilot, Recall un Cocreator, demonstrējot to, kā ierīcē iebūvētais un mākonī izvietotais mākslīgais intelekts var sadarboties, lai ļautu cilvēkiem un organizācijām sasniegtu vairāk,” sacīja Marks Lintons, Microsoft ierīču partneru pārdošanas viceprezidents.

“Esmu sajūsmā par Qualcomm un ASUS sadarbību centienos patērētājiem un uzņēmumiem nodrošināt nozarē vadošās inovācijas, un šī mūsu nesenā sadarbība ir pagaidām vērtīgākā,” sacīja Kristiano Amons, Qualcomm Incorporated prezidents un izpilddirektors. “Snapdragon X Elite nozīmē jaudas atdzimšanu, un mēs ar prieku sadarbosimies ar ASUS, lai lietotāju rokās nodotu neticamas inovācijas, piemēram, ASUS Vivobook S 15.”

ASUS Vivobook S 15 ir uzņēmuma pirmais Copilot+ dators , un ar Snapdragon X Elite platformas efektīvo jaudu un iebūvēto MI dzini lietotāji varēs baudīt aparatūras paātrinātas MI funkcijas un neticamu veiktspēju un efektivitāti, ko nodrošina īpaši pielāgotais integrētais Qualcomm Oryon™ procesors. Akumulators ar darbības laiku līdz 18 stundām2 ļaus jums baudīt produktivitāti bez pārtraukuma. Ar satriecošu 3K 120 Hz ASUS Lumina OLED displeju, Harman Kardon sertificētu audio un elegantu, 14,7 mm plānu un 1,42 kg vieglu korpusu1 dators ir radīts ērtai mobilitātei.

Neticama MI jauda

ASUS Vivobook S 15 ir pirmais nākamās paaudzes ASUS Windows Copilot+ dators , kurā pieejami jaunākie Windows MI rīki. Datoru darbina Snapdragon® X Elite ar iebūvētu Qualcomm® Hexagon™ NPU, kas nodrošina vērā ņemamu 45 TOPS neironu dzini ātrai MI uzdevumu apstrādei ierīcē. Datoru var iegūt ar īpaši ātru 1 TB PCIe ® 4.0 SSD atmiņu un operatīvo atmiņu līdz 32 GB 8448 MHz LPDDR5X RAM.

Nākamās paaudzes MI nodrošinātie uzlabojumi ietver Windows Studio Effects un ASUS AiSense IR kameru. Kameras klātbūtnes noteikšanas iespējas nodrošina adaptīvo aptumšošanu, kas aptumšo ekrānu, kamēr lietotājs skatās prom, un adaptīvo bloķēšanu, kas automātiski bloķē klēpjdatoru, kad lietotājs dodas prom, un atbloķē to, kad lietotājs atgriežas. Turklāt ASUS Vivobook S 15 ir arī pirmā ierīce, kas aprīkota ar uzņēmuma ekskluzīvo MI lietotni StoryCube . Tas ir visgudrākais, ērtākais un jaudīgākais veids, kā pārvaldīt visus digitālos materiālus, ar MI palīdzību šķirojot, rediģējot, pārvaldot un eksportējot uzņemtos neapstrādātos failus.

Pateicoties šai jaudīgajai aparatūrai, ASUS Vivobook S 15 nodrošina uzlabotas funkcijas, piemēram, Windows Studio Effects, kas uzlabo apgaismojumu un slāpē trokšņus videozvanu laikā portreta režīmā, un ASUS AiSense kameru ar MI uzturētu drošību, kas ļauj adaptīvās bloķēšanas funkcijai automātiski bloķēt datoru, kad lietotājs dodas prom, un automātiski to atbloķēt, kad lietotājs atgriežas, kā arī automātiski aptumšot ekrānu, kad lietotājs uz to neskatās. Tāpat ir iekļauts Live Captions precīziem reāllaika subtitriem un Cocreator, kas ļauj lietotājiem pārveidot skices gatavos mākslas darbos. Šīs inovatīvās tehnoloģijas ne tikai vairo drošību un privātumu, bet arī uzlabo audiovizuālo pieredzi un ļauj vaļu radošumam.

Neticama mobilitāte

ASUS Vivobook S 15, kas ir radīts vieglai pārnēsāšanai, izceļas ar 14,7 mm īpaši plānu un 1,42 kg1 vieglu pilnībā no metāla izgatavotu konstrukciju, kas piešķir jaunu nozīmi minimālistiskai elegancei. Ar CNC iegravētais logotips atstāj augstvērtīgu iespaidu, savukārt daudzpusīgā viengabala korpusa konstrukcija gādā par izturību un stabilitāti.

Augstas ietilpības 70 Wh akumulators nodrošina līdz pat 18 stundām2 nepārtraukta darba vai izklaides ar ātrās uzlādes iespēju un ASUS USB-C® Easy Charge ērtai uzlādei no gandrīz jebkura avota.

Augstākās kvalitātes dekoratīvais dizains ietver vienas zonas tastatūru ar RGB apgaismojumu, kas ļauj lietotājiem personalizēt stilu, pielāgojot to savai personībai un noskaņojumam. Īpašais Copilot taustiņš ļauj lietotājiem vienā sekundē piekļūt Windows MI rīkiem, savukārt īpaši lielais un īpaši viedais skārienpaliktnis nodrošina ērtu navigāciju un paplašinātu darbvietu. Lietotāji var izmantot intuitīvus žestus, lai bez piepūles kontrolētu dažādus uzdevumus, sākot no audio pielāgošanas līdz ekrāna spilgtuma optimizēšanai un video atskaņošanas pārvaldībai.

Neticama savienojamība

Ar plašu ievadizvades portu komplektu aprīkotais ASUS Vivobook S 15 ir konfigurēts netraucētai savienojamībai, atrodoties ceļā. Tam ir divi USB4® porti, kas atbalsta ātru uzlādi, 4K ārējie displeji un iespēja pārsūtīt datus ar ātrumu līdz 40 Gb/s, kā arī divas USB 3.2 1. paaudzes Type-A ligzdas, HDMI 2.1 ligzda, microSD karšu lasītājs un kombinētā audio ligzda ērtākai lietošanai. ​ ​

Pateicoties Qualcomm FastConnect™ 7800 sistēmas nodrošinātajam WiFi 7 savienojumam, ASUS Vivobook S 15 nodrošina satriecošu ātrumu līdz pat 5,8 Gb/s, 4,8 reizes3 pārsniedzot WiFi 6 sniegtās iespējas un nodrošinot nevainojamu straumēšanu, ērtu uzdevumu izpildi un zibenīgu datu lejupielādi.

Neticama skaņa un attēls

ASUS Vivobook S 15 nodrošina augstvērtīgu skaņu un attēlu darbam, radošumam un izklaidei. Dators ir aprīkots ar plašu 15,6 collu 3K 120 Hz ASUS Lumina OLED displeju, kas nodrošina izsmalcinātas spilgtās detaļas un īpaši detalizētas ēnas, visu atspoguļojot spilgtās, patiesās krāsās. Šim savā klasē vadošajam displejam ir īpaši augsta 89% ekrāna un korpusa attiecība, 0,2 ms reakcijas laiks, kinoteātra līmeņa 100% DCI-P3 krāsu gamma un VESA DisplayHDR True Black 600 sertifikācija. Tāpat tas spēj nodrošināt TÜV Rheinland sertificētu zemu zilās gaismas līmeni, kas saudzē lietotāja acis, un ir aizsargāts ar mūsu ekskluzīvo ASUS OLED Care sistēmu, lai ievērojami samazinātu iedegšanas risku. Šo satriecošo displeju papildina jaudīga, Harman Kardon sertificēta audio sistēma ar ieskaujošu daudzdimensiju Dolby Atmos skaņu.

Īsumā: jaunā ASUS Vivobook S 15 atklāšana iezīmē ievērojamu soli uz priekšu MI skaitļošanas jomā. Ar šo ierīci ASUS atkārtoti apliecina savu apņemšanos īstenot bezkompromisa inovācijas, un tādu nozares milžu kā Microsoft un Qualcomm Technologies pārstāvju dalība atklāšanas pasākumā demonstrēja kopīgos centienus, kas virza tehnoloģiju attīstību. Šīs jaunas skaitļošanas ēras sākumā ASUS turpina rādīt ceļu, nodrošinot izcilību gan dizainā, gan funkcionalitātē.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt