Dell un Alienware CES 2019 izstādē prezentējusi šī gada jaunumus spēlētajiem

Ikgadējā sadzīves elektronikas izstādē “Consumer Electronics Show” (CES) “Dell” un “Alienware” iepazīstināja ar savām inovācijām datorspēļu jomā: augstas klases plānām un vieglām iekārtām, kas paredzētas gan vienkāršiem spēļu cienītājiem, gan īstiem to profesionāļiem. Tika arī paziņots par Eiropā pirmo “Alienware” treniņu centru, kas top sadarbībā ar profesionālā e-sporta organizāciju “Team Liquid”, un par uzsākto sadarbību ar videospēļu izstrādātāju un e-sporta turnīru rīkotāju “Riot Games”.

“Priecājamies, ka CES 2019 varam iepazīstināt ar saviem jaunajiem izstrādājumiem un jaunākās paaudzes programmatūru, kā arī ziņot par turpmākajām stratēģiskajām partnerattiecībām. Viss minētais ļaus vēl vairāk cilvēkiem savus personālos datorus izmēģināt spēļu jomā, kā arī visu šo tirgu virzīt pretī turpmākai modernizācijai, – apgalvo par “Alienware”, “G-Series” un “XPS” produktu līnijām atbildīgais viceprezidents Franks Azors.

Uzņēmuma jaunais karognesējs – “Alienware Legend” dators

“Alienware” CES izstādē debitēja ar pilnīgi jaunu izstrādājumu – “Alienware Legend”, kas ievērojami paceļ produktivitātes un funkcionalitātes latiņu, vienlaikus paliekot uzticams šīs prečzīmes dizaina pamatprincipiem. Modeļa jaunajā dizainā tiek izmantotas progresīvākās dzesēšanas tehnoloģijas, kas nepieciešamas augstākas intensitātes nodrošināšanai, turklāt ir arī uzlabota “AlienFX” apgaismes sistēma. Jaunā konstrukcija ar trim ekrāna eņģītēm tagad būs vēl kompaktāka, ekrāna ietvars – plānāks, un datora korpuss – vēl kvalitatīvāks. Visam minētajam vajadzētu spēles laikā sniegt lietotājam maksimāli spēcīgus iespaidus.

Pasaulē jaudīgākais spēļu dators

Pasaulē jaudīgākais stacionārais dators “Area-51m” kļūs par pirmo modeli, kas saistāms ar jauno “Legend” prečzīmi. Šis ir pirmais un vienīgais dators ar devītās paaudzes astoņkodolu “Intel Core” procesoru, kas paredzēts stacionārajiem datoriem, 64 GB operatīvo atmiņu, 2,5 Gb/s Ethernet tehnoloģiju, atjaunināmu grafikas apakšsistēmu un 144 Hz ekrānu. Šim datoram ir progresīvāka – par 50 % efektīvāka un par 32 % klusāka – dzesēšanas sistēma nekā tā priekšgājējiem.

Līdzās daudziem spēlētājiem nepieciešamiem elementiem “Area-51m” izmanto skatienam sekošanas tehnoloģiju “Tobii” un jaunāko “Alienware” vadības centru.

Tiek atvērts “Alienware” e-treniņu centrs Eiropā

Šogad “Alienware” kopā ar “Team Liquid” atklās pirmo “Alienware” treniņu centru Eiropā – tas atradīsies Nīderlandē, Utrehtā. Šī telpa kļūs par galveno mītni Eiropā un vienlaikus arī par papildu treniņu centru “Team Liquid” spēlētājiem, tādējādi pievienojoties “Alienware Training Facility” – pērn martā atvērtajai pasaulē pirmajai šī uzņēmuma e-sporta apmācību iestādei Losandželosā (ASV).

Nesen “Alienware” paziņoja arī par ilgtermiņa partnerību ar pasaulē populārākās un visvairāk skatītās e-spēles “League of Legends” (LoL) īpašnieku “Riot Games”. “Alienware” saviem cienītājiem sniegs iespēju izmantot VIP ložas LoL izstāšanās spēļu un finālu laikā, savukārt līdzjutējiem būs iespēja spēlēt tiešās translācijas skatīšanās laikā. Īpašie VIP partneri varēs internetā tieši translēt izstāšanās spēles un finālu, kura popularitāte e-sporta jomā pārsteidzoši pieaug – “League of Legends“ finālturnīru 2018. g. vēroja 99,6 milj. unikālo skatītāju.

“Alienware m15” un jaunais “Alienware m17” dodas pretī mobilitātei.

Izstādē uzņēmums prezentēja arī “Alienware m15”, kā arī plānāko un vieglāko spēļu klēpjdatoru “Alienware m17” ar 43,18 cm diagonāli, kas saņēmis inovāciju apbalvojumus par dizaina un inženieru risinājumiem. Šie jaudīgie modeļi ir piemēroti spēlēm ar augstām prasībām pret grafiku, vienlaikus būdami mobili un viegli. Mazliet iepriekš klajā nākušais “m15“ sver tikai 2,17 kg, bet „m17“ – 2,6 kg.

Datoru produktivitāti nodrošina astotās paaudzes “Intel” “Core i5” un “Core i7” procesori, dzesēšanai tiek lietota “Cryo-Tech” tehnoloģija. Šie savā jomā labākie procesori kopā ar “NVIDIA GeForce RTX™ 20 Series” videoplatēm ievērojami paplašina spēļu datoru funkcionalitāti, ieskaitot “Ray Tracing”, mākslīgā intelekta un programmējamas ikviena pikseļa nokrāsošanas tehnoloģijas. Viss minētais nodrošina neticami reālu attēlu.

Atjaunota “G-Series” datoru līnija

Tos, kuri meklē ne visai dārgu, tomēr jaudīgu spēļu sistēmu vai šādu sistēmu iegādājas pirmo reizi, uzņēmums rosina pievērst uzmanību atjauninātajai spēlētājiem paredzētajai “Inspiron” datoru sērijai. Jau pazīstamie “G5 15” un “G7 17” modeļi ir pilnveidoti ar mērķi nodrošināt vēl augstāka spraiguma līmeni tikpat plānā korpusā.

“G5” un “G7” modeļos ir astotās paaudzes četrkodolu un seškodolu “Intel CFL-H“ procesori un jaunākā “NVIDIA” grafika, kas spēj tikt galā ar prasīgajām AAA klases spēlēm un ikdienas darba uzdevumiem. Šo datoru ekrāni atbalsta 144 Hz atsvaidzes intensitāti un G-SYNC tehnoloģiju, turklāt spēlētājiem būs pieejams “Alienware” komandu centrs un četru zonu RGB klaviatūra ar regulējamu apgaismojumu.

“Alienware” komandu centrs

“Alienware“ ir pilnveidojis arī “Alienware Command Center” programmatūru, kas ļauj lietotājiem izveidot spēļu profilus, kas atcerēsies ne tikai spēļu, bet arī aparatūras un aksesuāru iestatījumus – priekš tam ir ieviests vairāk nekā 30 atjauninājumu. Šī ir pamatprogramma, kas ļauj spēlētājiem konfigurēt dažādus spēļu procesa aspektus, tostarp sistēmas iestatījumus un perifēro apgaismojumu, barošanas pārvaldību, dzesēšanu, komponentu paātrināšanu, skaņas apakšsistēmas koriģēšanu un satura organizēšanu.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt