Dell un Alienware jaunumi datorspēļu cienītājiem

Augusta beigās Vācijā jau vienpadsmito reizi notika Eiropā lielākais datorspēļu entuziastu jeb geimeru festivāls “Gamescom”. Tajā “Dell” un “Alienware” iepazīstināja spēļu cienītājus un šīs jomas profesionāļus ar daudziem jaunumiem: klēpjdatoriem un stacionārajiem datoriem, monitoriem, klaviatūrām un datorpelēm.

“Dell Technologies” patērētāju un mazās uzņēmējdarbības produktu grupas galvenais viceprezidents Rejs Vahs (Ray Wah) norāda, ka “Dell” un “Alienware” jau vairākus gadu desmitus ir personālo spēļdatoru tirgus novatori. “Šogad prezentējam pilnīgu spēļdatoru ekosistēmu ar vēl neredzētu dizainu un izcilu veiktspēju, kas ļaus spēlētājiem kļūt par uzvarētājiem pat vissīvākajā konkurencē”, – stāsta R. Vahs.

“Alienware Legend” industriālais dizains

Šī gada sākuma notikušajā CES izstādē “Alienware” iepazīstināja ar jauno industriālo dizaina koncepciju “Alienware Legend”, kura saņēmusi ne vienu vien balvu par moderno risinājumu, kas ļauj apvienot augstu produktivitāti un inovācijas dizaina jomā.

Industriālā “Legend” dizaina līnija pirmoreiz izmantota stacionārajos “Alienware Aurora” datoros. Šis dizains izmantots klasiskajā vidēja lieluma korpusu kategorijā un piešķir iekārtām tikpat kompaktu formu kā plānajiem un vieglajiem “Alienware” klēpjdatoriem. Laika pārbaudi izturējusi darbstacija ar 9. paaudzes “Intel Core” procesoriem un “NVIDIA GeForce” videokartēm, kā arī ar pilnveidotu dzesēšanas sistēmu ļauj spēlētājiem gūt vēl labākus rezultātus.

Pirmais “G sērijas” stacionārais dators

Ir paplašinājusies klēpjdatoru “Dell G Series” līnija. To papildinājis pirmais stacionārais dators “Dell G5”, kura jauda, grafikas apakšsistēma un funkcijas ļauj patiešām izbaudīt datorspēles. “Intel Core” procesori (līdz pat “Core i9” K sērijai), virtuālo realitāti (VR) atbalstošā “GeForce GTX” un “GeForce RTX” vai “AMD Radeon RX 5700 XT”, kā arī “RX 5700” grafika nodrošina augstāku intensitāti un zibenīgu reakciju spēles laikā. Papildu datu nesēju ligzdas korpusa iekšienē ļauj paplašināt datora funkcionalitāti, savukārt dzesēšanas sistēmas optimālais dizains ļauj iestatīt vienu no četriem dzesēšanas profiliem, kas konfigurējams ar “Alienware Command Center” vadības paneli.

Ekrānu inovācijas – četri jauni monitori

Vēl viens atzīmējams sasniegums: “Alienware” savā spēļu monitoru sortimentā prezentēja pasaulē pirmo OLED spēļu monitoru ar 55 collu diagonāli un jauno “Legend” industriālo dizainu, kā arī piedāvāja ātro IPS tehnoloģiju. Kopumā tika prezentēti četri dažādi monitori.

“Alienware 55” OLED spēļu monitors. Tas nodrošina 120 Hz ekrāna atsvaidzes intensitāti, 0,5 ms reakcijas laiku (GtG) un zemu ievades aizkavi (input lag), tāpēc attēls ļoti ātri sasniedz ekrānu. Krāsu precizitāte un dziļums ar 98,5 procentu DCI-P3 krāsu gammu ļauj skatīt precīzas izstrādātāju paredzētās krāsas, savukārt UHD izšķirtspēja sniedz iespēju spēlēt ne tikai atrodoties ļoti tuvu monitoram, bet arī pa gabalu no tā. “AMD Radeon FreeSync™” samazina grafikas izkropļojumus, piemēram, pārtrauktus kadrus vai artefaktus. Turklāt monitorā integrētie skaļruņi ar “Waves MaxxAudio®” tehnoloģijas atbalstu izceļas ar precīzu un tīru skaņu.

“Alienware 34” ieliektais spēļu monitors. Tas ir pirmais “Alienware” monitors ar 34 collu diagonāli, WQHD izšķirtspēju, 120 Hz atsvaidzes intensitāti un ieliektu ekrānu, kā arī IPS matricu ar 2 ms reakcijas laiku (GtG); tas atbalsta “PS Nano colour” tehnoloģiju, kas aptver 98 procentus no DCI-P3 krāsu gammas. “Alienware 34” izceļas ar 1900R ieliekuma rādiusu un 21:9 formāta ekrānu. Reālistisku un gludu attēlu nodrošina “NVIDIA G-SYNC®” tehnoloģija, savukārt intensīvu un augstas kvalitātes attēlu nodrošina jaunās paaudzes IPS matrica. Monitors atbalsta “AlienFX” apgaismojuma sistēmu ar četrām regulējamām zonām un uz spēlēm orientētu ekrāna vadības interfeisu (OSD). Monitora augstums ir regulējams.

“Alienware 27“ spēļu monitors. Šis monitors ar jauno IPS tehnoloģiju, 240 Hz atsvaidzes intensitāti, 1 ms reakcijas laiku un “AMD Radeon FreeSyncTM” atbalstu nodrošina maksimālu intensitāti. FHD izšķirtspēja ļauj redzēt detalizētu attēlu, savukārt IPS nodrošina plašu redzes leņķi un 99 procentu sRGB krāsu gammu. Monitors atbalsta “AlienFX” apgaismojumu un ātros taustiņus, kā arī ir iespējams regulēt ekrāna augstumu.

“Dell 32” izliektais spēļu monitors. Monitors izceļas ar 1800R ekrāna ieliekuma rādiusu, spēlētāji var izmantot līdz pat 165 Hz paaugstināto ekrāna atsvaidzes intensitāti, savukārt QHD izšķirtspēja ļauj redzēt līdz pat 77 procentiem vairāk detaļu, salīdzinājumā ar FHD izšķirtspēju. Monitors nodrošina raitu attēla pārnesi, spēlējot ar HDR opciju, ko realizē “AMD Radeon FreeSyncTM 2” tehnoloģija. Reālistisku attēlu nodrošina “VESA Display HDRTM 400“ atbalsts un vairāk nekā 90 procentu DCI-P3 krāsu gamma.

Jaunā “Alienware” perifēro iekārtu ekosistēma

Palīgā aicinot pašu spēlētāju kopienu un profesionālos spēlētājus, “Alienware” prezentēja jauno perifēro iekārtu sortimentu, kurā arī izmantots “Legend” dizains.

“Alienware AW510K” un “Alienware AW310K” klaviatūras. Šīs spēlēm paredzētās klaviatūras izceļas ar jaunākās paaudzes “Cherry MX Red” slēdžiem, kā arī “Anti Ghosting” un “N-Key Rollover” funkcijām, kas nodrošina vairāku vienlaikus nospiestu taustiņu atpazīšanu. Turklāt “Alienware AW510K” klaviatūrās ir integrēts neatkarīgais RGB apgaismojums “AlienFX” ar 16,8 milj. krāsu atbalstu.

Tika prezentētas arī trīs datorspēļu peles. “Alienware AW610M” ir hibrīda pele, kas var darboties gan ar vadu, gan arī kā bezvadu pele (bateriju jaudas pietiks līdz pat 350 stundām). Tā, tāpat kā “Alienware RGB AW510M” pele, ir īpaša ar “AlienFX RGB” apgaismojumu, kā arī ar savā klasē ātrāko 16 000 DPI sensoru. Savukārt bezvadu “Alienware AW310M” datorpelē ir integrēts sensors ar 12 000 DPI izšķirtspēju.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt