Foto mākslas entuziastiem un ne tikai: Huawei produktu klāstam pievienojas P60 Pro viedtālrunis ar unikālām kameras funkcijām

Huawei P sērija gadu gaitā vienmēr izcēlusies ar kvalitāti, estētiku un inovatīvu pieeju foto mākslā, nostiprinot savas pozīcijas tirgū kā augstas kvalitātes fotografēšanas viedtālrunis. Tagad P sērijai pievienojies jaunākais P60 Pro modelis, kas viena produkta ietvaros apvieno gan nozares sasniegumus kameras inovāciju jomā, gan pārdomātu dizainu un uzlabotus rīkus pilnvērtīgākas lietotāja pieredzes nodrošināšanai.

Funkcijas, kas neatstās vienaldzīgu

Jaunā P60 Pro viedtālruņa dizainu iedvesmojuši dabas procesi un to vienkāršā, bet vienlaikus elegantā estētika. Neraugoties uz izsmalcināto izskatu, šis modelis izceļas ar pārliecinošu izturību dažādās dzīves situācijās, pateicoties tālruņa ekrānam ar Kunlun Glass stiklu, kas to padara 10 reizes izturīgāku pret kritieniem. Huawei P60 Pro modelis Latvijas tirgū būs pieejams melnā un perlamutra krāsā, un tas būs arī putekļu un ūdensizturīgs, tātad ideāli piemērots aktīvajai vasaras sezonai un laika pavadīšanai dabā. 

Jaunajam P60 Pro modelim ir pilnībā modernizēta optiskā sistēma, kas tos padara par pirmajiem šāda veida modeļiem tirgū ar vairākām objektīvu grupām un augstas veiktspējas kamerām. “Huawei P60 Pro viedtālrunī tiek izmantota arī F1.4-F4.0 automātiski regulējama fiziskā diafragma ar sešām lāpstiņām, kas kontrolē diafragmas atvēruma lielumu, lai nodrošinātu katra diafragmas izmēra precizitāti. Tikai ar vienu slēdža klikšķi pat bez profesionālām prasmēm un sarežģītām darbībām sistēma automātiski palīdzēs uzņemt asas, augstas izšķirtspējas fotogrāfijas gan saulainā dienā, gan ierobežota apgaismojuma apstākļos,” skaidro Huawei produktu apmācību vadītājs Mikus Tillers.

Šīs sērijas tālruņu jaudu un kvalitāti uzlabo arī aparatūra, kas ļauj palielināt objektīva gaismas jutību, vienlaikus saglabājot nelielu svaru (tikai 200g) un plānu dizainu, kas viegli iekļaujas plaukstā, tādējādi lietošanu padarot ērtāku, jo tālruni itin viegli var paņemt līdzi ikdienas steigā. Turklāt no skata plānais korpuss sevī slēpj arī izturīgu akumulatoru, kuru jebkurā vietā un laikā var uzlādēt, izmantojot ātro vadu, bezvadu vai reverso uzlādi, kas tālruni spēj uzlādēt līdz pusei vien nieka 10 minūtēs.

Nemainīga kvalitāte arī tumsā

Pateicoties attīstītajām kameras funkcijām, tostarp mākslīgā intelekta tehnoloģijai, kas palīdz saglabāt baudāmu fotogrāfiju kvalitāti, P60 Pro var lepoties ar spēju uzņemt augstas kvalitātes attēlus ierobežota apgaismojuma apstākļos un pat tumsā. Šo iespēju izmēģināja arī fotogrāfs Jānis Zilvers, rītausmas dūmakā, vakara krēslā un nakts tumsā tverot kadrus Gaujas Nacionālā parka teritorijā. 

Fotogrāfs atzina, ka ir pārsteigts par tik augstvērtīgu kameru, īpaši novērtējot mākslīgā intelekta funkciju, kas spēj izbalansēt attēla krāsas un nepieciešamo gaismas daudzumu. Tuvāk iepazīstoties ar tālruņa kameru, viņš secināja, ka tā pamazām, bet acīmredzami aizstāj profesionālas fotokameras funkcijas. “Man kā fotogrāfam varbūt nedaudz skumīgi, jo zūd profesionālas fotokameras šarms, bet jebkuram citam lietotājam šādas inovācijas viedtālruņu kameru jomā noteikti šķitīs fantastiskas. Attēlu uzņemšanai izmantojot mākslīgā intelekta funkciju, rezultātā tiks nodrošināts izbalansēts foto. Piemēram, tverot saulrietu vai saullēktu, nereti nākas saskarties ar problēmu, ka kaut kas ir par gaišu vai tumšu, taču šī funkcija pati spēj to visu izlīdzināt,” atzina eksperts. Tomēr, kā uzsvēra J. Zilvers, cilvēkiem svarīgi apbruņoties ar nelielu pacietību, jo fotografēšana ierobežotas gaismas apstākļos nav tik vienkārša, taču viedtālruņa palīdzība un nelielas iemaņas fotografēšanā noteikti nāks palīgā. 

Huawei P60 Pro jau ir pieejams pārdošanā visā Latvijā. Iegādājoties līdz 31. maijam, dāvanā iespējams saņemt viedpulksteni Huawei Watch GT3. 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt