Neparasti izgudrojumi ikdienas uzlabošanai

Samsung inovāciju nodaļa “C-Lab” atklājusi piecus novatoriskus projektus, kas vēl nebijušā veidā palīdz uzlabot ikdienu un labsajūtu. Jauni izgudrojumi, piemēram, palīdz digitalizēt tekstu ar šķietami vienkāršu marķieri, samazināt matu izkrišanu vai veicina saules gaismas sajūtu slēgtās telpās.

SelfieType


“SelfieType” ir virtuāla tastatūra viedierīcēm, kas izmanto priekšējo kameru, lai palīdzētu ātrāk uzrakstīt tekstu. Kamera un mākslīgais intelekts nolasa lietotāja pirkstu kustības, kas tiek veiktas uz iedomu QWERTY tastatūras, un pārveido tās tekstā. SelfieType nav nepieciešama papildu aparatūra, un tā ir ļoti pielāgojama dažādām mobilajām tehnoloģijām, piemēram, viedtālruņiem, planšetdatoriem un klēpjdatoriem.

Hyler


‘Hyler’ ir viedais marķieris, kas ļauj digitalizēt izdrukātu tekstu un saglabāt to mobilajās ierīcēs. Ar Hyler marķieri iezīmēto tekstu var vienkārši apkopot un pārvaldīt, izmantojot atbilstošu lietotni savā viedtālrunī. Tāpat tas ir savienots ar vairākām vārdnīcām un meklētājiem.

Becon


‘Becon’ ir galvas ādas kopšanas ierīce, kas ļaus mājas apstākļos pārbaudīt galvas ādas stāvokli un samazināt matu izkrišanu, balsoties uz tās ieteikto risinājumu. Lai pilnvērtīgi izmantotu produktu, ir nepieciešama Becon ierīce un saderīga lietotne viedtālrunī. Diagnostikas ierīce analizē desmit galvas ādas stāvokļus, piemēram, matu folikulu blīvumu, mirušo ādu, jutīgumu, temperatūru un mitrumu. Pēc tam tiek ieteikts piemērotākais risinājums, turklāt lietotne parāda arī galvas ādas uzlabošanās tendences.

SunnySide


‘SunnySide’ ir loga formas apgaismojuma tehnoloģija, kas rada mākslīgu saules gaismu. Tas ļauj slēgtās telpās izbaudīt saules gaismu, kas automātiski mainās līdz ar diennakts laiku. Turklāt ‘SunnySide’ veicina D vitamīna sintēzi, taču nav jāuztraucas par ādas novecošanos vai saules apdegumiem. To var viegli uzstādīt pie sienas, gluži kā rāmi.

Ultra V


‘Ultra V’ ir jauna veida sensors, kas katru dienu reģistrē organismā uzņemtos ultravioletos starus. Sensoru var viegli integrēt valkājamās ierīcēs, kas ļauj lietotājiem ērti uzraudzīt ādas stāvokli un D vitamīna veidošanos, ko ietekmē saules ultravioleto staru iedarbība.

C-Lab ir 2012. gada nogalē izveidota Samsung iekšējā inkubācijas programma, kas darbinieku vidū veicina radošu uzņēmējdarbības kultūru un stimulē novatoriskas idejas. Tās mērķis ir radīt produktus, kas lietotājus mudina uz veselīgāku dzīvesveidu un vieglāku ikdienu. Jau 40 Samsung C-Lab projekti turpina savu attīstību kā pilnvērtīgi start-up projekti.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt