Philips 439P9H SuperWide monitors

MMD displeju speciālists un Philips monitoru zīmola licences partneris paziņo par Philips 439P9H SuperWide liektā LCD monitora izlaišanu.

Pēc 49 collu formāta panākumiem Philips 439P9H pievieno 43 collu opciju pieaugošajai īpaši plašo monitoru saimei. Šis monitors ir aprīkots ar iespaidīgi plašu darbvietu un satriecošu DisplayHDR 400 tehnoloģiju, tam ir produktivitāti uzlabojošas funkcijas, piemēram, iebūvēta USB-C dokstacija, Windows HelloTM uznirstošā tīmekļa kamera un MultiClient integrētais KVM slēdzis, kā arī neskaitāmas komfortu uzlabojošas funkcijas, lai visu lietošanas laiku nodrošinātu patīkamu pieredzi.

Plašs skats

Philips 439P9H piedāvā finanšu, banku un citu B2B nozaru profesionāļiem nepieciešamās funkcijas, lai katru dienu nodrošinātu vislabāko sniegumu. Ar 32:10 proporcijas SuperWide formātu un 3840 x 1200 izšķirtspēju šis modelis var viegli aizstāt divus 16:10 augstas kvalitātes monitorus, tādējādi ietaupot laiku un vietu un vienlaikus samazinot kabeļu jucekli. 1800R izliekums ir paredzēts, lai paplašinātu lietotāja skata lauku, mazinātu traucējumus un nonāktu viņu perifērās redzes zonā, tādējādi nodrošinot optimālas skatīšanās ērtības, vienlaikus radot saistošu, smalki ieskaujošu efektu, kas piedāvā papildu priekšrocības, uzlabojot koncentrēšanos.

Aprīkots ar MultiView tehnoloģiju un MultiClient integrētu KVM slēdzi, Philips 439P9H nodrošina aktīvu divkāršu savienojumu un skatu, ļaujot lietotājiem vienlaikus darboties ar vairākām ierīcēm. Turklāt VESA sertificētais DisplayHDR 400 piedāvā neparastu spilgtumu, krāsas un kontrastu, lai patiesi stimulētu skatīšanās pieredzi. Bet spēļu cienītājiem Adaptive-Sync tehnoloģija nodrošina patīkami vienmērīgu, ātru un artefaktus nesaturošu spēli.

Dokošana bez grūtībām

Tiem, kas vēlas ietaupīt laiku un uzlabot produktivitāti, Philips 439P9H sniedz atbildi. Šis monitors ar iebūvētu USB-C dokstaciju ar strāvas padevi piedāvā lietotājiem plašu ērtu funkciju klāstu vienā smalkā, reversīvā USB-C savienotājā. Perifērijas ierīces, piemēram, tastatūru, peli un RJ-45 Ethernet kabeli var pievienot tieši monitora dokstacijai, savukārt piezīmjdatoru var pievienot monitoram ar augstas izšķirtspējas, ātru video datu pārraidi un iespēju uzlādēt. Savienojamība nekad nav bijusi vienkāršāka un elastīgāka.

Ērts darbs

Philips 439P9H ir aprīkots ar daudzām ērtām funkcijām, un profesionāļi var būt pārliecināti, ka viņu labsajūta ir drošās rokās, pat strādājot ilgas stundas. LowBlue režīms aizsargā acis no noguruma, EasyRead režīms piedāvā patīkamu, papīra lasīšanai līdzīgu pieredzi, Windows HelloTM uznirstošā tīmekļa kamera ar sejas atpazīšanas tehnoloģiju nodrošina drošu pierakstīšanos, savukārt pagriežams, noliecams, regulējams augstums un VESA statīvs nodrošina ērtu skata pozīciju.

Jaudīgs, produktīvs un ar prieku skatāms, Philips 439P9H monitors būs pieejams no 2019. gada novembra par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu 979 eiro.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt