Baumo, ka Google pārdēvēs Android TV par Google TV

Dažu pēdējo gadu laikā Android TV ir kļuvis diezgan populārs. Google ir arī veicis pastāvīgus OS uzlabojumus, lai uzlabotu tās lietojamību televizoros.

Tagad izskatās, ka Google gatavojas Android TV zīmola maiņai. Saskaņā ar baumām no 9to5Google, Google vēlas pārdēvēt Android TV uz Google TV.

Gadu gaitā uzņēmums ir atteicies no Android zīmola veidošanas vairākiem produktiem un pakalpojumiem. Tas ietver Android Messages lietotnes pārdēvēšanu tikai par Messages , Android Pay uz Google Pay. Tādā pašā veidā Google vēlas pārdēvēt Android TV par Google TV. Pati OS tomēr nekur nepazudīs, un tas pamatā joprojām būs pats Android.

Google varētu mainīt šo zīmolu noklusējot, tāpat kā tas notika nesen, pārdēvējot Hangouts Meet par Google Meet. Vai arī tas varētu notikt, kad vēlāk šogad izlaidīs Android 11 galīgo versiju. Starp citu, 2010. gadā uzņēmumam Google bija “Google TV”. Tā bija viedās TV platforma, kuras pamatā ir Android un kuru uzņēmums bija izstrādājis līdzīgi kā Intel, Sony un Logitech. Galu galā uzņēmums 2014. gadā aizstāja Google TV ar Android TV.

Avots: Neowin

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt