Facebook video lietotne, iespējams, vairs nedarbojas Apple TV

Facebook lietotne viedajiem televizoriem, kas ļauj skatīties dažādus platformas video, šovus un tiešraides, iespējams, vairs nav pieejama Apple televizoros, vēsta 9to5Mac. Daži lietotāji apgalvo, ka vairs nevar piekļūt lietotnei pēc tās pēdējās atjaunināšanas.

MacRumors forumā kāds lietotājs dalās ar paziņojuma attēlu, ko saņēma pēc mēģinājuma atvērt Facebook Watch savā Apple TV 4K. Paziņojumā minēts, ka Facebook Watch TV lietotne vairs nav pieejama, taču joprojām var atrast daudz video platformā Facebook vai vietnē www.facebook.com/watch. Vairāki citi lietotāji ziņo, ka viņiem ir tāda pati pieredze.

Facebook 2017. gadā izvērsa savu Watch lietotni Apple TV pēc tam, kad pirmo reizi to palaida Samsung Smart televizoros. Lietotne ir pieejama arī dažādos citos viedtālruņos un konsolēs, kā arī Facebook mobilajā lietotnē un galddatoru vietnē. Lietotājiem, kuri joprojām vēlas izmantot lietotni Apple televizorā, vajadzētu būt iespējai to raidīt no viedtālruņa uz televizoru, bet tas noteikti nav tik ērti kā vienkārši atvērt kādu lietotni.

Nav skaidrs, vai Facebook Watch lietotne vairs nav pieejama nesenā atjauninājuma dēļ vai arī Facebook izlēmis pilnībā to izņemt no Apple TV. Apple TV joprojām tiek uzskaitīta kā viena no Facebook Watch atbalstītajām platformām.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt