Facebook jaunais tīmekļa interfeiss – tumšais režīms

Jau 2019. gadā Facebook solīja izveidot jaunu dizainu lietotnei pārprojektējot mobilās lietotnes tīmekļa vietni. Jau 2019 gada laikā esam redzējuši, kā Google atjaunina vairākas savas lietotnes, iekļaujot tajās tumšo režīmu, Android Q vēlas to pataisīt par savu bāzes dizainu un pat iOS jaunajā iOS13 atjauninājumā iekļāva šo opciju.

Varētu teikt, ka 2019. gadā aplikāciju izstrādātāji beidzot sanākuši kopā, un aizdomājušies par mūsu acīm, radot spilgtā UI ekrāna tumšo risinājumu.

Viena no nākamajām aplikācijām, kas vēlas pievienoties ,,tumšajai pusei’’, neapšaubāmi ir no populārākajām aplikācijām pasaulē – Facebook. Android operētājsistēmas lietotāji aplikācijas jauno versiju sāka saņemt gandrīz uzreiz, kamēr Facebook solīja atjauninājumu ,,palaist’’ tikai tuvāko mēnešu laikā. Reālā situācijā rāda, ka šobrīd jau daudzi lietotāji ziņojuši par Facebook reklāmu mudinājumu izmēģināt šo jauno interfeisu.

Pēc šī jaunā interfeisa izmēģināšanas, Facebook veica aptauju, kuru izkārtojumu lietotājs labāk izvēlētos – balto vai tumšo? Šo interfeisu lietotājam ir iespēja nomainīt arī pašam, izmantojot kreiso augšējo avatāru. Pagaidām jaunais dizains gan nav plaši atzīts, un ikdienā lietotāji joprojām izmanto baltā interfeisa opciju.

Kā redzams, dizains pagaidām nav pabeigts, taču pie tā tiek aktīvi strādāts. Neatkarīgi no tā, esmu neizsakāmi pateicīgs, ka šis tumšais režīms vispār tika izveidots. Jāpiebilst, ka šobrīd lietotāji ir atzīmējuši problēmu ar teksta salasāmību dažos tumšos ekrānos, taču to varētu saukt par jebkura priekšlaicīgi izlaista produkta cenu. Ņemot vērā Facebook aplikācijas izmērus, jāsaprot, ka varētu paiet laiks, kamēr atjauninājums tiks pilnībā integrēts lietotnē.

Avots: androidpolice

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt